Головна » Реферати » Реферати 5 курс » Курсові роботи

Причини правопорушень в сучасній Україні та шляхи їх подолання (криміналістика)Зміст

Вступ 3
Розділ І Зміст правопорушення та його причини 4
І.1 Право і правопорушення 4
І.2 Поняття причин правопорушень 6
Розділ ІІ. Причини правопорушень в сучасній Україні 8
ІІ 1Загальнополітичні та економічні причини росту злочинності в Україні 8
ІІ. 2 Причини правопорушень серед неповнолітніх в України 10
Розділ ІІІ Проблема боротьбі з правопорушеннями в Україні 18
ІІІ. 1 Напрямки профілактики правопорушень в законодавстві України. 18
ІІІ. 2 Державний контроль над правопорушеннями 22
Загальні висновки 26
Використана література 28

Вступ

Не лише в Україні та державах, що утворилися на території колишнього СРСР, а також у країнах колишнього соціалістичного табору у більшості зарубіжних країн світу на останні роки спостерігається зростання правопорушень та погіршення основних їх показників. Періоди деякої стабілізації злочинності або незначного її зниження, як правило, з невідворотністю змінюються зростанням і подальшим погіршенням її стану, рівня, структури і динаміки. За істотних розбіжностей у рівнях правопорушень в різних країнах першою і визначальною тенденцією в світі, що зберігається впродовж тривалого часу, є їх абсолютне та відносне зростання.
Само тому проблема боротьби з правопорушеннями є однією з найактуальніших не тільки для України, де вони загострились через тривалу економічну, фінансову, енергетичну і політичну кризу, але й для більшості країн світу.
В даної курсової роботі зроблена спроба розглянути складне питання причин правопорушень в сучасній Україні, їхній політичний, економічний та загально кримінальний генезис, та запропоновані деякі способи профілактики та боротьбі з правопорушеннями.

Повна інформація про роботу

Характеристика роботи

курсова робота "Причини правопорушень в сучасній Україні та шляхи їх подолання (криміналістика)" з предмету "Курсові роботи". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 24.10.2010 в 20:39. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 1411 та скачано 60 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Коментар автора роботи

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали