Головна » Реферати » Реферати 5 курс » Курсові роботи

Пряничне тісто і вироби з нього

Зміст

Вступ
1. Характеристика підготовки сировини для пряничного тіста.
2. Прилади і інструменти для приготування кондитерських виробів.
3. Пряничне тісто і вироби з нього.
3.1 Способи приготування пряничного тіста.
3.2 Формування і випікання виробів з пряничного тіста.
4. Організація роботи кондитерського цеху.
5. Обладнання, яке використовується при приготуванні пряничного тіста.
6. Техніка безпеки при приготуванні пряничного тіста.
Висновок
Література

Уривки

Выбираете идеальный лук для массового использования? Гибрид Блустер F1 отличается превосходной удерживаемостью чешуй и способностью к длительному хранению. Предприятие "Заповит" оптом продает лук высокого качества по доступным ценам.
Формування виробів здійснюється переважно вручну за допомогою різноманітних виїмок, пристосованих для приготування різних виробів певної маси. Нижня частина виїмок робиться гострою, а верхня має ободок, який захищає руки від пошкодження.
Для нарізування тіста використовують різноманітні різці, качалки-дільники пристосування для формування тарталеток типу ПФТ.
Після формування і розстоювання вироби направляють на теплову обробку — випікання. Від цієї відповідальної операції значною мірою залежить якість готової продукції. Приміщення для випікання кондитерських виробів обладнують кондитерськими шафами або печами, шафами для розстоювання ііс і а, пересувними стелажами для підготовлених до випікання і випечених виробів, діжею для бродіння дріжджового тіста, плитою для варіння сиропу. Для смаження борошняних виробів у фритюрі обладнується спеціальне робоче місце, оснащене електрофритюрницею і спеціальним столом для стікання жиру з витягнутих і фритюру виробів. Кришку цього столу виготовляють у вигляді піддону, закритого зверху металевою сіткою, натягнутою па раму і,ч фритюрницею обов'язково має бути витяжний ковпак. Поруч з фритюрницею, ліворуч від працівника, ставлять пересувний стелаж з підготовленими до смаження борошняними виробами, праворуч — стелаж для готових виробів.
Технологічну лінію для приготування помадок, сиропів і начинок організовують у великих кондитерських цехах і оснащують паровими і електричними котлами. Для охолодження сиропів до котлів підводять холодну воду, яка після видалення пари пропускається через марону сорочку і охолоджує сироп. Сироп для помади можна готувати і в наплитних котлах на електроплиті. Уварений сироп виливають на спеціальний стіл із бортами, під кришкою якого встановлена камера із трубопроводами: один — гарячої, дру-гой — холодної води. Гаряча вода необхідна тоді, коли помадка швидко зацукровується і треба підігріти поверхню столу. Після охолодження сиропу холодною водою, він надходить у збивальну машину.
Виробничі столи цієї технологічної лінії обладнують шафами для зберігання інструментів, ароматичних речовин і харчових барвників; на них також просівають цукрову пудру, збивають яйця, подрібнюють маргарин тощо.
На виробничих столах для приготування начинок встановлюють м'ясорубки, інші пристосування для подрібнення. Теплову виробку призначених для начинок продуктів*здійснюють на плиті (бо у відповідному посуді.
У приміщенні для оздоблення виробів температура не повинна перевищувати +17+18°С. Його обладнують виробничими столами із пристосуванням для нарізання виробів, просочування сиропами. наповнення виробів кремами, оздоблення тортів тощо.
Поблизу столів ставлять стелажі дія виробів, картонні чи пластикові коробки, низькі табурети, металеве покриття яких має круглий виріз для встановлення туди котлів зі сферичним дном. У цьому ж приміщенні встановлюють збивальні машини, холодильні шафи.
Для нарізування бісквіту на пласти використовують ніж-пилку. Шматочки нарізають дисковим ножем. Для просочування бісквіту сиропом використовують циліндр з лійкою-розпилювачем,який наповнюється сиропом. Ручку штока натискують донизу, сироп піднімається і відкриває отвір у лійку, через яку і розбризкується на бісквітний напівфабрикат.
Пристосування для заповнення випечених заварних трубочок кремами обладнується компресором з електродвигуном і бачком для крему. Крем з бачка видушується через спеціальний штуцер, до якого підносять випечені заготівки для заповнення. Для нанесення крему на вироби використовують кондитерські мішки з набором наконечників різноманітної форми.

Література

1. Технологія виготовлення кондитерських борошняних виробів. Г.П Зайцева, Т.М. Горпинко.: К.-1998.-656 с.
2. Домашняя выпечка. С Парунова, С. Груздова, 1998.
3. Волшебное тесто- Ростов Н-Д: издательство «Феникс», 2001 г.
4. Устаткування пыдприэмств громадського харчування. П.Н. Саэнко, Т.Д. Волошенко.:К.-2000.
5. Технологія приготування борошняних кондитерських виробів” Н.Г.Ботейкіс.
6. Організація підприємства на ПМХ” Л.А. Радченко. Ростов на Дону 2005 р.

Інформація про реферат

Повна інформація про роботу

курсова робота "Пряничне тісто і вироби з нього" з предмету "Курсові роботи" можна скачати безкоштовно. Теги роботи: скачати курсова робота безкоштовно. Робота опублікована 22.04.2011 в 16:20 її автором (santifik). З моменту опублікування роботи її переглянуто 1289 та скачано 53 раз(ів). Коментарі щодо роботи залишили 2 відвідувачів. Для того, щоб оцінити роботу, натисніть на відповідну кількість зірочок

Коментар автора роботи

santifik...

просто отличная работа
Які ще реферати можна знайти по цій темі?