Головна » Реферати » Реферати 5 курс » Курсові роботи

Розрахунок норм водоспоживання і водовідведення промислового підприємстваЗміст

Вступ _3
1. Методичні основи розрахунку водоспоживання і водовідведення підприємства _4
1.1.Методика розрахунку норм водоспоживання і водовідведення господарсько-побутових споживачів ___ 4
1.2.Розрахунок водоспоживання і водовід ведення на охолодження устаткування за оборотною схемою водопостачання
1.3.Розрахунок водоспоживання і водовідведення гальванічного виробництва __ 10
1.4.Розрахунок водоспоживання і водовідведення автотранспортного цеху ___ 14
2. Методичні основи оцінки діяльності підприємства з урахуванням раціонального використання водних ресурсів _ 19
3. Розрахунок норм водоспоживання і водовідведення для підприємства 21
3.1. Розрахунок водоспоживання і водовідведення господарсько- побутових споживачів _21
3.2. Розрахунок водоспоживання і водовідведення на охолодження устаткування за оборотною схемою водопостачання
3.3 Розрахунок водоспоживання і водовідведення автотранспортного цеху _ 25
3.4 Розрахунок водоспоживання і водовідведення гальванічного виробництва __ 27
4.Методичні основи оцінки діяльності підприємства з урахуванням раціонального використання водних ресурсів _ 33
Висновки _ 34
Література 35

Вступ

Вода – дуже розповсюджена речовина на Землі, вона складає океани, моря, озера, річки. Також вода у газоподібному стані знаходиться в атмосфері планети у вигляді хмар і туманів.
Проблема чистої води стала однією з перших і найважливіших проблем у наш час. Цим пояснюється пильна увага, приділена в усьому світі природним водам, їх режиму, балансу, якості, зміні під впливом антропогенної діяльності. Вживання води кожні 10-12 років збільшується в 2 рази. Одночасно збільшується забруднення води, погіршується її якість. Людство на свої потреби використовує в основному прісну воду. Використовувана частка прісної води складає приблизно 50% від загальної кількості прісних вод, чи 1% від загального об’єму гідросфери.
Широкомасштабне застосування на виробництвах замкнених циклів водокористування, заміна на нідприємствах існуючих водоємких технологій на більш прогресивні мало водоємкі, вдосконалення технології іригаційних робіт, ефективне очищення і широке використання для зрошування та для виробництва стічних вод, заміна старої аварійної водогінної системи водопостачання населених пунктів на сучасну більш надійну, повсякденне встановлення у водокористувачів лічильників, заміна дотеперішньої суто номінальної плати за воду досить високою платою, що відповідає її реальній цінності – все це дасть змогу різко скоротити обсяги використання води для господарських та побутових потреб.
Метою даного курсового проекту є розрахунок об’мів водоспоживання і водовідведення підприємства на господарсько-побутові потреби, на охолодження устаткування за оборотною схемою водопостачання, гальванічного і автотранспортного цехів, оцінити діяльність підприємств з урахуванням раціонального використання водних ресурсів.

Повна інформація про роботу

проект "Розрахунок норм водоспоживання і водовідведення промислового підприємства" з предмету "Курсові роботи". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 04.02.2011 в 13:12. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 1684 та скачано 51 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...