Головна » Реферати » Реферати 5 курс » Курсові роботи

Розвиток малого та середнього бізнесу в УкраїніЗміст

Введення
1. Економічні основи розвитку підприємництва в Україні
1.1 Становлення підприємництва в сучасних умовах
2. Малий та середній бізнес в Україні
2.1. Загальні основи індивідуального дрібного підприємництва . . .
2.2. Малі та середні підприємства: суть, система організації та принципи діяльності
3. Розвиток , труднощі та перспективи становлення малого та середнього бізнесу в Україні в 90-ті роки
3.1 3.1. Розвиток малого та середнього підприємництва в Україні
3.2. Фактори, що визначають розвиток малого та середнього бізнесу в Україні
3.2 3.3. Юридичне забезпечення розвитку та підтримки малого та середнього підприємництва
3.4. Труднощі становлення малого та середнього бізнесу в Україні
4. Напрямки розвитку малого та середнього бізнесу в Україні
4.1. Організаційні заходи сприяння малого та середнього бізнесу
4.2. Напрямки державної підтримки малого та середнього бізнесу
Загальні висновки
Література


Вступ

Важливим напрямком економічних реформ в Україні є створення сприятливого середовища для формування та функціонування суб’єктів малого та середнього підприємництва, які є одним з дійових засобів розв’язання першочергових соціально-економічних проблем. Серед них можна назвати: прискорення структурної перебудови економіки; забезпечення насиченості ринку товарами та послугами; створення конкурентного середовища; істотне поповнення місцевих бюджетів; створення додаткових робочих місць; вирішення питання зайнятості в кризових регіонах, які є потенціальними осередками високого рівня структурного безробіття; поліпшення загальних параметрів інвестиційного клімату; забезпечення ефективного використання місцевих сировинних ресурсів.
У сучасних умовах кризових явищ в економіці та обмеженості фінансових ресурсів найшвидше і найефективніше вирішуватимуть ці проблеми саме суб’єкти господарювання малого та середнього бізнесу — малі підприємства, які не потребують великого стартового капіталу і мають високу оборотність ресурсів. Тепер, як ніколи, у ринковому середовищу створено сприятливі об’єктивні передумови для подальшого розвитку малого та середнього бізнесу. Конституцією і законодавством України затверджено рівні права всіх форм власності та право кожного громадянина на підприємницьку діяльність, яку не заборонено законом. На це спрямовані заходи і практичні дії, пов’язані з реформуванням власності та створенням об’єктивних передумов для динамізації розвитку малого та середнього бізнесу. Цьому сприяла і проведена державою робота з роздержавлення та приватизації державного майна.

  

Повна інформація про роботу

курсова робота "Розвиток малого та середнього бізнесу в Україні" з предмету "Курсові роботи". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 21.10.2010 в 22:00. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 5560 та скачано 162 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...