Головна » Реферати » Реферати 5 курс » Курсові роботи

Творчість Бернарда Шоу. Свята ІоаннаЗміст

Вступ
Глава I
1. ТВОРЧИЙ ШЛЯХ ПИСЬМЕННИКА
2. П'ЄСИ НЕПРИЄМНІ І ПРИЄМНІ
3. П'ЄСИ ДЛЯ ПУРИТАН
4. П'ЄСИ ПОЧАТКУ ХХ СТОЛІТТЯ
5. П'ЄСИ 20-Х РОКІВ
6. ОСТАННІ РОКИ ТВОРЧОСТІ
Глава І. Свята Іоанна
1. Головна героїня
2. Образ Жанни д’Арк у п'єсі «Свята Ганна»
ВИСНОВОК
ВИКОРИСТАНА ЛІТЕРАТУРА

Вступ

Творчість Бернарда Шоу – видатного англійського драматурга, одного з засновників реалістичної драми ХХ в., талановитого сатирика, гумориста, гостроумнішего парадоксаліста - користається заслуженою популярністю і дотепер викликає загальний інтерес. Бернар Шоу вивів англійську драму кінця XIX в. з тупика, створеного “комерційними театрами” і розважальними чи сентиментальними п'єсами, він відкрив перед нею широкий шлях соціальної і проблемної драматургії. Ще до початку першої світової війни англійська буржуазна інтелігенція перестала ідеалізувати свій світ і його духовні цінності і втратила той оптимізм, з яким вона ніколи виступала в XIX столітті. Уже перше десятиліття ХХ століття ознаменовано появою в Англії ряду драматургів, які хотіли говорити правду про соціальне життя країни, про безправ'я робітничу клас, про нерівність жінок, про ненормальні сімейні відносини. Усі вони, так чи інакше зв'язані з Бернаром Шоу, натхненні його прикладом.

Повна інформація про роботу

Характеристика роботи

курсова робота "Творчість Бернарда Шоу. Свята Іоанна" з предмету "Курсові роботи". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 03.02.2011 в 17:25. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 529 та скачано 32 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Коментар автора роботи

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...