Головна » Реферати » Реферати 5 курс » Курсові роботи

Управління в галузі внутрішніх справ (держава і право)Зміст

Вступ
Розділ I. Зміст і правові основи управління в галузі внутрішніх справ
1. Поняття і значення організації виконання управлінських рішень. Вимоги, пропоновані до організації виконання управлінських рішень
2. Основні елементи (стадії) процесу організації виконання управлінських рішень
Розділ II. Система органів управління в галузі внутрішніх справ
1. Система МВС України, її задачі і функції
2. Роль і місце МВС у системі органів державної влади
3. Основні задачі МВС України
4. Структура МВС України
Розділ III. Адміністративно-правові повноваження МВС України
1. Організація управлінської діяльності апарату МВС України
Розділ IV. Загальна характеристика міліції України. Взаємодії міліції з населенням
І. Поняття і правова основа діяльності міліції
2. Основні завдання міліції
3. Організаційна структура міліції
4. Принципи діяльності міліції
5. Контроль за діяльністю міліції
6. Організаційно-правові форми участі громадян у забезпеченні правопорядку
7. Підтримка тісних зв'язків з населенням і громадськістю
Висновок
Список літератури
Додаток №1
Додаток №2

Вступ

Обов'язком держави є захист прав і волі людини і громадянина. У виконанні цього обов'язку держави важлива роль належить органам внутрішніх справ. Серед ряду багатьох факторів, що визначають ефективність діяльності органів внутрішніх справ по забезпеченню безпеки особистості, суспільної безпеки, охорони суспільного порядку, прав, волі і законних інтересів громадян, а також у реалізації інших функцій, покладених на органи внутрішніх справ, одне з перших місць займають керування й організація праці. Удосконалювання керування праці в органах внутрішніх справ – найважливіший фактор поліпшення їхньої роботи, отже, забезпечення захисту конституційних прав і волі громадян від протиправних зазіхань.
Знання і використання в діяльності основ керування в органах внутрішніх справ і організації праці працівників цих органів є необхідним для успішної й ефективної роботи керівників, фахівців і інших співробітників органів внутрішніх справ.
Досить часто молоді фахівці, що закінчили вищі і спеціальні середні навчальні заклади МВС України, на практиці випробують великі труднощі, обумовлені невмінням працювати з людьми. Нерідко вони, маючи достатні професійні знання, виявляються не готовими до виконання функцій, що їм приводиться виконувати в повсякденній практиці.

Повна інформація про роботу

курсова робота "Управління в галузі внутрішніх справ (держава і право)" з предмету "Курсові роботи". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 24.01.2011 в 15:08. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 833 та скачано 47 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали