Головна » Реферати » Реферати 5 курс » Магазин українських рефератів

Алгоритм методу Гаусса для розв’язування систем лінійних рівняньЗміст

1. ОСНОВНІ ОЗНАЧЕННЯ ТА РЕЗУЛЬТАТИ.
2. МЕТОД ГАУССА.
3. МЕТОД ЖОРДАНА-ГАУССА.

Уривки

Означення. Система рівнянь (1) називається сумісною, якщо вона має принаймні один розв’язок, і несумісною, якщо вона не має розв’язків.
Система рівнянь називається визначеною, якщо вона має лише один розв’язок, і невизначеною, якщо вона має безліч роз¬в’язків.
Дві системи рівнянь з однаковими невідомими називаються рівносильними, якщо кожний розв’язок однієї системи є роз¬в’язком іншої системи або якщо ці системи рівнянь несумісні.
У результаті еквівалентних перетворень системи рівнянь завжди дістаємо рівносильну систему рівнянь. До еквівалентних перетворень системи належать:
1) переставлення місцями рівнянь;
2) множення або ділення рівнянь на число, що не дорівнює нулю;
3) додавання до деякого рівняння іншого рівняння, помноженого на довільне число.
Будь-який метод розв’язування системи рівнянь (1) передбачає виконання еквівалентних її перетворень, завдяки яким вона зводиться до такого вигляду, що розв’язок уже легко знайти.
Запишемо вектори-стовпці...

Повна інформація про роботу

лекція "Алгоритм методу Гаусса для розв’язування систем лінійних рівнянь" з предмету "вища математика". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 19.09.2011 в 11:36. Автором даного матеріалу є Оксана. З моменту опублікування роботи її переглянуто 1190 та скачано 55 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Оксана...

лекція дуже детально описує метод Гаусса, лекція містить багато прикладів


Подібні матеріали