Головна » Реферати » Реферати 5 курс » Магазин українських рефератів

Маркетинг послуг, їх класифікація та реалізація

Уривки

У процесі ринкової взаємодії контрагенти ринку — виробники, посередники, споживачі — вступають у різні відносини, результатом яких можуть бути не тільки дії, пов'язані з матеріальними відносинами, але і комплекс операцій, що супроводжують ці взаємозв'язки, опосередковані різного роду послугами.
В економічній практиці будь-якої країни народне господарство поділяється на сфери матеріального та нематеріального виробництва.
До сфери матеріального виробництва відносять усі види діяльності, що створюють матеріальні блага у вигляді продуктів, енергії, а також переміщення вантажів, зберігання продуктів, їх сортування, пакування, що є продовженням виробництва в сфері обігу.
Усі інші види діяльності, не пов'язані з процесом виробництва матеріальних благ, створюють у сукупності нематеріальну сферу діяльності.

Список використаної літератури

1. Романенко Л. Ф. Банківський маркетинг: Підручник. — К.: ЦНЛ, 2004. — 344 с.
2. Дубовик О.В., Бойко С.М., Вознюк М.А., Гірченко Т.Д. Маркетинг у банку: Навч.пос.-2-ге вид.-К.: Алерта, 2007. – 275 с.
3. Жуков С. А. Маркетинг в банку: Навч. посіб. К.: Кондор. — 2008. — 182 с.
4. Лютий І. О. Банківський маркетинг: Навч. посіб. К.: Знання, 2006. — 395 с.

Інформація про реферат

Повна інформація про роботу

доповідь "Маркетинг послуг, їх класифікація та реалізація" з предмету "маркетинг у банку" можна скачати безкоштовно. Теги роботи: маркетинг, послуг, Реалізація, Класифікація. Робота опублікована 20.09.2011 в 11:45 її автором (Анастасія). З моменту опублікування роботи її переглянуто 287 та скачано 11 раз(ів). Коментарі щодо роботи залишили 0 відвідувачів. Для того, щоб оцінити роботу, натисніть на відповідну кількість зірочок

Коментар автора роботи

Анастасія...

коротка доповідь про маркетинг послуг