Головна » Реферати » Реферати 5 курс » Магазин українських рефератів

Особливості формування собівартості будівельно-монтажних робіт за будівельним контрактомЗміст

Вступ
1. Економіко – правове регулювання діяльності будівельних підприємств
2. Методи обліку витрат на виробництво і калькулювання собівартості в будівництві
Список використаної літератури

Вступ

На всіх етапах суспільного розвитку для контролю і регуляції господарських процесів використовується певна інформація. Для одержання цієї інформації необхідно організовувати збір інформації про господарські операції та явища, що відбуваються в діяльності підприємств, її вимір, реєстрацію, узагальнення. Побудова первинних документів повинна відповідати цим вимогам, здійсненню бухгалтерського аналізу процесів, що відбуваються в діяльності підприємства, забезпечувати контроль і управління діяльності підприємства.
Особлива увага надається документу як правило (юридичному) обґрунтуванню господарських операцій, їх правомірності й оцінки.

Уривки

Облік відхилень ведеться з метою забезпечення своєчасної інформації про ті розміри і причини витрат (додаткові витрати), які не передбачені нормами. Такий облік ведеться для своєчасного прийняття необхідних організаційних і технічних заходів.
До додаткових витрат в будівництві належать: виправлення неякісно виконаних будівельно-монтажних робіт, дефекти продукції постачальників, збільшена витрата матеріалів при виконанні будівельно-монтажних робіт в зимовий час, доплата за роботу в неробочі дні, виконання будівельно-монтажних робіт, непередбачених у проектній документації, оплата простоїв, припинення поставки енергії, води, палива тощо. До речі, щоб оцінити енергоефективність виробництва на підприємстві існує певна методика аналізу енергоефективності.
Цей облік ведеться на основі повідомлень про зміни норм і використовується для уточнення нормативної калькуляції.

Список використаної літератури

1. Зінкевич О. В., Левицька С. О., Мосійчук М. М., Нагавичко І. П., Немкович О. Б. Бухгалтерський облік в галузях народного господарства: Навчальний посібник. – Рівне: НУВГП, 2006. – 456с.
2. Облік в галузях економічної діяльності: автотранспорт і будівництво. Навчальний посібник для студентів вузів спеціальності 7.050106 “Облік і аудит”/ Н. М. Малюга, Я. В. Лебедзевич, М. М. Горецька, Т. В. Давидюк; За редакцією професора Ф. Ф. Бутинця. – Житомир:ЖІТІ, 2000. – 480с.
Повна інформація про роботу

реферат "Особливості формування собівартості будівельно-монтажних робіт за будівельним контрактом" з предмету "Облік в різних галузях економіки". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 03.09.2011 в 15:19. Автором даного матеріалу є Гегель Вероніки. З моменту опублікування роботи її переглянуто 443 та скачано 33 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Гегель Вероніки...

питання розкрито дуже детально, робота оформлена якісно


Подібні матеріали