Головна » Реферати » Реферати 5 курс » Магазин українських рефератів

Розрахункова робота з економічного аналізуДетская одежда интернет магазин. Магазин качественных детских товаров. Широкий ассортимент продукции немецких компаний «Disana», «Wiona», «Engel», «Storchenkinder» в Киеве и на территории Украины.

Приклади завдань

Завдання 1. Розрахувати вплив факторів (обсягу реалізації, собівартості та ціни) на прибуток від реалізації продукції, використовуючи методи елімінування. Зробити відповідні аналітичні висновки.

економічний аналіз

Завдання 2. Проаналізувати виконання плану за асортиментом способами найменшого числа, найменшого відсотка, співвідношення позицій. Розрахувати коефіцієнти оновлення асортименту, додержання планової структури та зробити відповідні аналітичні висновки.

економічний аналіз

Завдання 3. Проаналізувати ритмічність випуску продукції. Розрахувати коефіцієнти ритмічності, аритмічності, варіації. За результатами аналізу зробити висновки.

економічний аналіз

Розв'язування задач доступні після скачування...
Повна інформація про роботу

розрахункова робота "Розрахункова робота з економічного аналізу" з предмету "економічний аналіз". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 14.10.2011 в 22:26. Автором даного матеріалу є Стас. З моменту опублікування роботи її переглянуто 687 та скачано 38 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Стас...

розрахункова робота містить 12 типових завдань з економічного аналізу з розв'язками