Головна » Реферати » Реферати 5 курс » Магазин українських рефератів

Звіт про проходження виробничої практики на ПП "Бахус"Зміст

1. Загальні відомості про ПП "Бахус".
2. Організаційна структура управління підприємством.
3. Взаємозв'язок підприємства із зовнішніми контрагентами та
з ринковою інфраструктурою.
4. Маркетингова діяльність на підприємстві.
5. Система управління діяльністю ПП "Бахус" та економічне обґрунтування господарських рішень.
6. Інноваційна та фінансова діяльність підприємства.
7. Управління персоналом.
Список використаних джерел

Загальні відомості про ПП “Бахус”

Итальянская одежда, обувь, аксессуары от мировых бредов. Покупай дизайнерские вещи в интернет магазине yoox. Лучшие дизайнерские новинки от yoox.
Звіт є результатом практики на базі Приватного Підприємства "Бахус". В роботі використано знання, отримані в процесі вивчення ряду економічних дисциплін. Ціль практики - закріплення раніше отриманих знань на практиці.
Приватне підприємство "Бахус" - одне з багатьох підприємств оптової торгівлі Черкаської області. Його було засновано у березні 2001 року на приватній власності його власника з правом найму працівників.
Метою діяльності підприємства є ведення виробничо-господарської та іншої діяльності, спрямованої на створення нових робочих місць, на отримання прибутку на вкладений капітал; а також на задоволення на її основі соціально-економічних інтересів власника та членів трудового колективу підприємства, участь в благодійницькій діяльності, виконання, у випадках передбачених законодавством, державних програм і замовлень, здійснення посередницької діяльності.
Предметом діяльності підприємства є:
- надання транспортно-експедиційних послуг, у тому числі вантажні та пасажирські перевезення на замовлення населення і підприємств по Україні та за її межами;
- оптова торгівля у т. ч.: продуктами харчування, добавками до продуктів харчування, горілчаними, тютюновими виробами, промисловими виробами, включаючи торгівлю по бартеру;
- роздрібна торгівля у т. ч.: продуктами харчування, добавками до продуктів харчування, горілчаними, тютюновими виробами, промисловими виробами.
Підприємство володіє значним інтелектуальним потенціалом, має дружні, тісні стосунки з партнерами, оснащене сучасними інформаційними засобами діяльності і управління, облік і управління діяльністю здійснюються при допомозі комп'ютерної мережі.

Список використаних джерел

1. Бланк Й А. Торговий менеджмент. - К.:УФИМБД 997.
2. Мескон М.Х., Альберт М., Хедоури Ф. Основы менеджмента: Пер. с англ. -М.: Дело, 1997.
3. Мильнер Б.З. Теория организаций. - М.: ИНФРА-М, 1998.
4. Поршнев А. Г., Румянцева 3. П., Саломатин Н.А. Управление организацией.-М.: ИНФРА-МЛ999.
5. Розен В.В. Цель - оптимальность - решение (математические модели принятия оптимальних решений). - М.: Радио й связь, 1982. -168 с., ил. (Кибернетика).
6. Тарнавська Н.П., Пушкар Р.М. Менеджмент: теорія та практика :Підручник для вузів. -Тернопіль:Карт-банш,1997.
7. Трухаев Р.И. Модели принятия решений в условиях неопределенности. - М.: Наука, 1981.
8. Учбовий посібник. Прийняття управлінських рішень в умовах невизначеності. Для студентів спеціальності 050201 "Менеджмент у виробничій сфері" усіх форм навчання. - Кривий Ріг, КЕІ КНЕУ, 1997.-37с.

  

Повна інформація про роботу

звіт з практики "Звіт про проходження виробничої практики на ПП "Бахус"" з предмету "фінанси". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 10.09.2011 в 21:28. Автором даного матеріалу є Кирилюк В. Ю. З моменту опублікування роботи її переглянуто 9841 та скачано 411 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Кирилюк В. Ю...

звіт відповідє всім вимогам оформлення і змісту, захищено на "відмінно"


Подібні матеріали