Головна » Реферати » Реферати 5 курс » Магазин українських рефератів

Звіт про проходження виробничої практики в Харківському Базовому відділенні ВАТ “Укрсоцбанк”Зміст

ВСТУП
I РОЗДІЛ
1. Дати загальну характеристику банку, а саме, назву банку, місце знаходження. Організаційно: правова форма, цілі і напрямки діяльності ( статутні дані).
2. Ознайомитись з організаційно- управлінською структурою банку положення про структурні підрозділи, посадові інструкції, короткий опис.
3. Управління трудовими ресурсами (категорії працюючих їх структура, заходи щодо покращення використання трудових ресурсів).
4. Описати матрицю послуг банку (класифікувати і коротко описати банківські операції та послуги).
5. Ознайомитись з розміром, структуру депозитного та кредитного портфеля банку.
6. Ознайомитись з організацією розрахункових операцій.
7. Управління доходами (витратами) банку.
II Розділ
1. Аналіз капіталу та зобов’язань банку.
2. Аналіз активних операцій банку.
3. Аналіз фінансових результатів діяльності банку.
ВИСНОВОК.
ДОДАТКИ

ВСТУП

Першими банківськими установами, що нагадували банки були окремі церковні храми. Вони були надійними для збереження цінностей недоторканість яких гарантувалася шанобливим ставлення до релігії (Ефейський, Дельфійський). Потім відкривалися торгівельні або ремісничі підприємства.
Банк ( іт. банко-лавка). Попередниками банків Палії були середньовічні міняйли вони тримали грошові вклади від купців видававши при цьому письмове посвідчення про суму грошей. А також спеціалізовувались на обміні грошей різних міст та держав. З часом міняйли стали використовувати ці кошти для кредитування громадян міст та держав.
Банк – це особливий вид капіталотворчого пірпиємства, яке мобілізує вільні ресурси, клієнтів та інші грошові кошти. Розподіляє їх відповідно до потреб між суб’єктами ринкових відносин а також надає інші послуги.
Банки і банківська система – це економічні структури, які становлять один із типів фінансових посередників у системі ринкової інфраструктури загалом.
У ринковій економіці вартість посередницького капіталу є однією із функцій ринкових сил, яка відображає поряд з іншими явищами попит і пропозицію фінансові цілі даного типу посередники, а також потенційний ризик як кінцевого споживача капіталу так і посередника, який забезпечує цей капітал.
Банківська система України сформувалась у 1991 р. і складається з двох рівнів. Така побудова пов’язана наглядом держави та перевагою у грошовій сфері.

ВИСНОВОК

В I розділі я відкрив сутність “Укрсоцбанку” його структуру. Також дану характеристику його діяльності, його функції операції які він виконує, охарактеризувала депозитний і кредитний портфель Укрсоцбанку, структури його доходів і витрат.
Навчилася працювати з документами, заповнювати їх.
При прийманні від клієнтів платіжного доручення потрібно перевірити зразки підписів та початки і всі інші реквізити, які повинні бути правильно заповнені.
При правильному заповненні всіх даних у комп’ютері вони зникають і з’являється нове не заповнене платіжне доручення.
Критерії, що використовуються банком при аналізі кредитного портфеля, а також у процедурах прийняття і виконання рішень щодо формування та використання резерву під кредитні ризики, мають відображатися у відповідних документах банку, що визначають його кредитну політику.
Банк зобов’язаний зберігати протоколи засідань кредитних комітетів (кредитних комісій), інформацію про здійснення кредитної операції, класифікацію кредитного портфеля І формування резервів не менше п'яти років з часу закінчення дії кредитної угоди, а також подавати ці документи уповноваженим працівникам Національного банку на їх запит.
Для щомісячного розрахунку резервів банки здійснюють класифікацію кредитних операцій шляхом проведення інвентаризації та аналізу їх якості. Результати аналізу якості кредитного портфеля мають фіксуватися документально за встановленою банком формою
Ця форма має вестися і в електронному вигляді. При цьому банк має забезпечити збереження бази даних цієї форми за станом на перше число кожного місяця.
В II розділі був проведений аналіз капіталу та забов’язань банку, активних операцій банку, а тако ж аналіз фінансових результатів діяльності.
Незважаючи на стрімке зростання активів банківського сектору України та посилення конкуренції на ринку фінансових послуг, “Укрсоцбанк” посідає провідне місце серед українських банків у сфері кредитування фізичних осіб, підприємств малого та середнього бізнесу різних секторів економіки.
У 2006-2008 роках “Укрсоцбанк” помітно розширив клієнтську базу, що дозволило йому залучити значну суму депозитів від фізичних та юридичних осіб і розширити обсяги обслуговування клієнтів.
У 2009 році банк дотримувався усіх вимог Національного банку України, в тому числі за показниками адекватності капіталу, ліквідності та управління ризиками.
Повна інформація про роботу

звіт з практики "Звіт про проходження виробничої практики в Харківському Базовому відділенні ВАТ “Укрсоцбанк”" з предмету "менеджмент". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 05.11.2011 в 15:25. Автором даного матеріалу є Слава. З моменту опублікування роботи її переглянуто 1861 та скачано 120 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Слава...

відмінний звіт з практики, звіт захищено на 95 балів


Подібні матеріали