Головна » Реферати » Реферати 5 курс » Магазин українських рефератів

Звіт з практики на УМГ "Львівтрансгаз"Зміст

1. Коротка історія УМГ "Львівтрансгаз"
2. Методи виміру витрати
2.1 Основні положення методу змінного перепаду тиску
2.2 Витратоміри змінного перепаду тиску. Загальна характеристика.
2.3 Залежність між витратою і перепадом тиску на звужувальному пристрої
2.4 Пристрої звуження потоку витратомірів змінного перепаду тиску
2.5 Класифікація стандартних пристроїв звуження потоку
3. Вимірювальні комплекси та обчислювачі SuperFlo-IIE
3.1 Призначення
3.2 Склад SuperFlo-IIE
3.3 Ручний термінал СНІТ

Уривки

Ноутбук для тебя уже недостаточно портативен? Попробуй работать на удобных планшетах, которые долго работают от батарей, обладают беспроводными средствами коммуникации и сенсорным управлением. Качественные планшеты на системе Android ты можешь купить в интернет-магазине электроники Tetis.
2.4 Пристрої звуження потоку витратомірів змінного перепаду тиску

Для створення перепаду тиску як функції витрати вимірюваного середовища в трубопровід встановлюють пристрій звуження потоку. Це пристрій з наскрізним отвором, на якому під час руху вимірюваного середовища за рахунок звуження потоку створюється перепад тиску.
Як видно із рівнянь витрати вимірюваного середовища через пристрої звуження потоку, значення витрати залежатиме не тільки від перепаду тиску на пристрої звуження потоку, а і від його геометричних характеристик та умов застосування, що визначають значення коефіцієнтів μД, φ1, φ2, ψ1, ψ2, ξ. В зв'язку цим виникає необхідність у нормуванні геометричних
характеристик та умов застосування пристрою звуження потоку. Для цього пристрої звуження потоку поділені на конкретні типи, для кожного з яких унормовані їх характеристики та умови застосування.
Пристрої звуження потоку, геометричні характеристики і умови застосування яких регламентовані відповідними нормативними документами (стандартами) називають стандартними пристроями звуження потоку.

2.5 Класифікація стандартних пристроїв звуження потоку

Стандартні пристрої звуження потоку, які застосовуються для вимірювання витрати і кількості середовища за методом змінного перепаду тиску, поділяються на такі типи:
- діафрагма;
- сопло;
- труба Вентурі.
Діафрагма - пристрій звуження потоку, виконаний у вигляді тонкого диска з отвором, який зі сторони входу потоку має гострий прямокутний кант
Залежно від способу відбору перепаду тиску діафрагми є:
- з кутовим способом відбору тиску;
- з фланцевим способом відбору тиску;
- з трирадіусним або D і D/2 способом відбору тиску.
Чинним міжнародним стандартом та проектом міждержавних стандартів, регламентовано наступні геометричні розміри діафрагм з будь-яким способом відбору перепаду тиску.
Довжина e циліндричної час¬тини отвору діафрагми повинна знаходитися в межах від 0,005D до 0,02D.
Товщина Е діафрагми повинна бути в межах від e до 0,05D.
Кут α нахилу твірної конуса до осі отвору діафрагми повинен бути в
межах (45 ±15)°.
Кант G не повинен мати нерівностей і задирок. Кант G пови¬нен бути гострим. Радіус заокруг¬лення канта G знову виготовленої діафрагми повинен бути не більше 4-10-5 м. Цю вимогу перевіряють або безпосереднім вимірюванням, або за відсутністю віддзеркалення світло¬вого променя від вхідного канта під час його огляду неозброєним оком під кутом 45 ° до площини діаф¬рагми.
Канти Н і І повинні бути без задирок, фасок або закруглень. Допускаються невеликі дефекти (наприклад, поодинока подряпина).
При встановленні діафрагми в трубопровід вона повинна бути від-центрована, тобто вісь отвору діаф¬рагми повинна збігатися з віссю вимірювального трубопроводу. Змі¬щення осі отвору діафрагми відносно осі вимірювального трубопроводу називають ексцентриситетом.

Повна інформація про роботу

звіт з практики "Звіт з практики на УМГ "Львівтрансгаз"" з предмету "практика". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 10.09.2011 в 19:01. Автором даного матеріалу є Рома. З моменту опублікування роботи її переглянуто 842 та скачано 93 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Рома...

звіт виконано "на совість", всі питання розкрито досить детально


Подібні матеріали