Головна » Реферати » Реферати 5 курс » Реферати українською

Дослідження та удосконалення менеджменту туристичного підприємстваЗміст

Вступ
1. Загальна характеристика дп «ольвія-тур»
2. Аналіз внутрішнього середовища підприємства
2.1. Мета та завдання діяльності ДП «Ольвія-Тур»
2.2. Технологія організації туристичних подорожей на підприємстві «Ольвія-Тур»
3. Аналіз зовнішнього середовища дп «ольвія-тур»
4. Дослідження процесу управління на підприємстві
5. Шляхи підвищення ефективності управління на підприємстві
Висновки
Список використаних джерел

Уривки

Основу процесу виробництва туристичного продукту складають такі основні технологічні цикли: технологія туристичного оперейтингу, технологія проектування туру, технологія проектування програми перебування на маршруті.
Обслуговуючі технологічні цикли: інформаційні технології, технологія бронювання туристичних послуг, розробка технологічної документації; допоміжний технологічний цикл що складається з технології діловодства, технології комп’ютерних програм, технології роботи зі статистичною інформацією.

Висновок

Турфірма «Ольвія-Тур» створена для надання (організації) громадянам та юрособам, у тому числі іноземним, якісних туристично-екскурсійних та інших послуг, в частности туры в хорватию, для формування важливих принципів туризму як галузі економіки, що є високорентабельною і цінного засобу культурного розвитку країни, залучення інвестицій та технологій для удосконалення,, підвищення ефективності і якості турпослуг, розвитку матеріальної бази туризму, збільшення валютних надходжень тощо.
Туристичне агенство «Ольвія-Тур» вважається одним з найперспективніших туристичних агенств міста Луцька. Воно досить динамічно розвивається, а такєо має хороші перспективи у майбутньому. В роботі досліджено загальні засади діяльності турфірми, характерні риси туризму як складової сфери послуг, вивчено досвід роботи керівництва організації, зроблено аналіз фірми, здійснено оціненку її внутрішнього та зовнішнього середовища. Виділені конкурентні переваги та загрози фірми, які потрібно врахувувати для підвищення ефективності роботи всієї організації та управління нею.
Крім того, були виявлені основні характеристики організаційної культури цього підприємства, їх можливий вплив на діяльність фірми і заходи, які потрібно здійснити аби покращити економічноу ситуацію у даній сфері. Зокрема, на данний час фірмою проводиться удосконалення та розширення асортименту послуг, вдосконалення системи ціноутворення та методів просування послуг.
Повна інформація про роботу

індивідуальна робота "Дослідження та удосконалення менеджменту туристичного підприємства" з предмету "туризм". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 18.03.2012 в 17:05. Автором даного матеріалу є Аліна. З моменту опублікування роботи її переглянуто 598 та скачано 61 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Аліна...

відмінна робота про турфірму «Ольвія-Тур»


Подібні матеріали