Головна » Реферати » Реферати 5 курс » Реферати українською

Експлуатація машинно-тракторного паркуЗміст

АНОТАЦІЯ 3
ПЕРЕДМОВА 4
1. КОРОТКА ВИРОБНИЧА ХАРАСТЕРИСТИКА ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА “АГРОФІРМА “ТРОЇЦЬКЕ”
1.1. Місце розміщення господарства і грунтово-кліматичні умови 5
1.2. Обсяг і характеристика механізованих робіт 5
1.3. Використання і обслуговування машин 6
1.4. Організація роботи нафтогосподарства 7
1.5. Охорона праці 8
2. РОЗРАХУНОК СТРУКТУРИ МАШИННО-ТРАКТОРНОГО ПАРКУ 9
2.1. Технологічні карти виробництва с.-г. культур і лінійні графіки механізованих робіт
2.2. Побудова графіків завантаження тракторів і визначення складу парка сільськогосподарських машин
2.3. Графік добової витрати палива, сумарних кривих витрат палива 13
3. ПРОЕКТУВАННЯ ТО МТП 15
3.1. Кількість ТО і ремонтів тракторів автомобілів і с.-г. машин 15
3.2. Затрати праці на ТО і ремонт тракторів, автомобілів і сільськогосподарських машин
3.3. Кількість засобів ТО і склад спеціалізованої ланки 19
4. ПОКАЗНИКИ ВИКОРИСТАННЯ МТП 20
5. ОХОРОНА ПРАЦІ 21
ВИСНОВКИ І ПРОПОЗИЦІЇ 23
ЛІТЕРАТУРА 24
ДОДАТКИ

Анотація

Планируете продать или купить жилье в Хмельницком? Продажа квартир в Хмельницком очень часто осуществляется с помощью сервиса krysha.ua, где Вы можете свободно разместить Ваше предложение о продаже недвижимости. Естественно Вы также можете купить квартиру с помощью данного сервиса, предварительно отсортировав предложения по желаемому критерию.
Курсовий проект складається з пояснювальної записки, виконаної на листах формату А4 на 25 сторінках і 3 листів графічної частини формату А1. Графічна частина представляє собою графіки завантаження тракторів, їх ТО і сумарної масової витрати палива по маркам. Також розроблені річний план – графік використання, технічного обслуговування тракторів і сільськогосподарських машин, графік потреби в робочій силі і добової витрати палива, лінійний річний графік проведення сільськогосподарських робіт.
Для обґрунтування оптимальної структури машинно-тракторного парку складені технологічні карти вирощування заданих сільськогосподарських культур. Побудовані графіки використання та ремонту тракторів і сільськогосподарських машин. Визначено найбільшу добову витрату палива та розрахована потреба в кадрах механізаторів та допоміжних працівниках.

Передмова

Для підвищення продуктивності техніки та зниження витрат паливно-мастильних необхідно удосконалювати використання існуючого складу ма-шинно-тракторного парку в господарствах.
В наш час техніка, яка застосовується в сільськогосподарському виробництві надзвичайно зношена, фізично та морально застаріла, а на закупівлю нової техніки, грошей у новосформованих господарств не вистачає. Головною причиною катастрофічного занепаду сільського господарства є зниження цін на закупівлю продукції та недостатнього фінансування з боку держави.
Внаслідок кризи, в галузі зменшився рівень виробництва сільськогоспо-дарської продукції на 30-60 % (порівняно з 1989-1990 роками), 40 % прибутковість галузі в 1990 році зменшилася на 2 % збитковість в 2005 році. Сумарне виробництво валової продукції за 90-ті роки знизилась на 52 %.
За даних умов стабілізація розвитку галузі потребує проведення реформ на засадах приватизаційної власності, введення жорсткого державного контролю за цінами на сільськогосподарську продукцію, пільгове кредитування державними банками під малі кредитні ставки та інші аналогічні заходи.
Не останню роль в розвитку сільськогосподарської галузі виконує науково обгрунтоване, економічне використання машинно-тракторного парку та його обслуговування. Підвищенню рівня використання існуючого машинно-тракторного парку присвячено цей курсовий проект.
Повна інформація про роботу

проект "Експлуатація машинно-тракторного парку" з предмету "Механізація сільського господарства". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 16.04.2012 в 23:47. Автором даного матеріалу є Женя. З моменту опублікування роботи її переглянуто 360 та скачано 39 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Женя...

курсовий проект на тему "Експлуатація машинно-тракторного парку", все детально описано


Подібні матеріали