Головна » Реферати » Реферати 5 курс » Реферати українською

Країнознавча характеристика ІспаніїЗміст

Вступ….......ст.3
1. Історичні відомості.ст.5
2. Природні умови.…..ст.8
3. Державний устрій та економіка країн…...…ст.16
4. Характеристика туристичної галузі Іспанії…......ст.20
Висновки…ст.23
Список використаних джерел....….ст. 24

Уривки

Хочешь разнообразить любовные отношения? Одним из способов является эротическое белье, которое привнесет нотку страсти в Ваше сексуальное общение. Эротическое белье по доступным ценам ты можешь купить в интернет магазине Elli.
Іспанія належить до однієї з провідних туристичних країн світу. Тому велике значення для України має вивчення туристичного ринку Іспанії і можливість запозичення певного досвіду для організації туризму у власній країні.
Іспанія – країна, що має надзвичайно потужний туристичний потенціал. За кількістю прибуттів вона посідає 2-е місце в світі після Франції. ЇЇ географічне положення та кліматичні характеристики дають широкі можливості для розвитку всіх без винятку видів туризму. Наявність великих гірських систем дозволяє займатися гірським, лижним туризмом, а також різноманітними видами спортивного та екстремального туризму, рафтингом, дельтапланеризмом тощо.
Протяжна берегова лінія, поєднуючись з кліматичними характеристиками різних провінцій, підрозділяється на диференційовані кліматичні курорти,
на яких широкого вжитку набув спортивно-оздоровчий і лікувальний туризм. Велика кількість національних природних парків країни та природоохоронних зон сприяє розвиткові екотуризму, а також специфічних підвидів наукового туризму.
Крім пляжного відпочинку в Іспанії широко розвинений гірськолижний туризм. Там знаходяться шість регіонів для катання. Ці регіони активно відвідують іноземні туристи. Центральна гірська система розміщенна в районі Мадриду. Також Іспанія пропонує туристам широку екскурсійну програму. Головний туристський потік направляється до Фегейроса, де знаходиться театр-музей Сальвадора Далі, до Мадриду – в музей Прадо, до Ескоріалу – резиденцію іспанських королів, до Толедо – місто-музей під відкритим небом .
Але не тільки природно-рекреаційний потенціал Іспанії заслуговує на увагу.
Впродовж тисячолітньої бурхливої історії цієї країни сформувалися певні місцеві культури, архітектурні стилі тощо. Все це у вигляді пам’яток збереглося до сьогоднішнього дня і є підґрунтям для розвитку екскурсійної справи, а також пізнавального, наукового, археологічного та гастрономічного видів туризму.
З погляду Європейського Фонду освіти з питань захисту навколишнього середовища іспанські пляжі є одними з найкращих в Європі. При цьому основними критеріями є стан води, безпека (включаючи систему рятувальних і сповіщальних заходів, протипожежні заходи і т.п.), послуги, що надаються на пляжі, наявність різних споруд.
Туризм в Іспанії є найкрупнішою галуззю економіки, а його частка у розмірі ВВП складає 12%. У туріндустрії зайнято близько 2,6 млн. чол., що складає приблизно 11% всього активного населення.
У 2001 Іспанію відвідало 74,4 млн. іноземних туристів, зокрема 26,2 млн. так званих екскурсантів (без ночівлі). Доходи від туризму склали майже 40 млрд. дол. (3-е місце в світі після США, Франції). 91% туристів приїжджає в Іспанію з Європи. Доходи від туризму покривають на 136,6 % негативне сальдо торгового балансу країни, забезпечують роботою 1,3 млн. чіл., надають дію на розвиток транспорту і інших галузей промисловості. Сфера туризму в Іспанії знаходиться під контролем держави, що значною мірою пояснюється можливостями самої країни розвивати туристичний бізнес, прагненням зберегти історичні пам'ятники своєї культури.
Повна інформація про роботу

реферат "Країнознавча характеристика Іспанії" з предмету "Країнознавство". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 15.03.2012 в 00:45. Автором даного матеріалу є Анастасія Олександрівна. З моменту опублікування роботи її переглянуто 595 та скачано 43 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Анастасія Олександрівна...

якісний реферат про Іспанію як туристичну країну


Подібні матеріали