Головна » Реферати » Реферати 5 курс » Реферати українською

Планування в маркетингуУривки

Нужно быстро осуществить доставку Вашего груза в режиме такси? Грузовое такси «Дон Везун» оперативно и качественно выполняет грузоперевозки в Киеве. Аккуратный персонал, профессиональные грузчики, надежная защиты груза во время перевозки, использование современного упаковочного материала.
Мета аналізу: системне та комплексне дослідження маркетингового середовища шляхом дослідження причин падіння обсягів реалізації продукції, відхилень від прогнозів щодо невиконання договірних зобов’язань, визначення слабких місць суб’єкта господарювання в маркетинговій діяльності. Основними напрямами аналізу є:
1. Аналіз ринків збуту продукції.
2. Аналіз цінової політики.
3. Аналіз системи розповсюдження товарів.
4. Аналіз конкурентоспроможності продукції.
5. Оцінка кон'юнктури ринку нового товару.
6. Аналіз ефективності маркетингової діяльності та ін.
Системний підхід уможливлює виявлення проблем, що виникають, формулювання рекомендацій щодо вдосконалення маркетингової діяльності підприємства.
Аналіз ринків збуту продукції є важливим напрямом аналізу від якого в кінцевому рахунку залежать: обсяг продажу, середній рівень цін, виручка від реалізації продукції, сума отриманого прибутку, фінансовий стан та ін. Важливо наголосити на тому, що знання ринку того чи іншого товару є надзвичайно важливим для підприємства, оскільки, товару є надзвичайно важливим для підприємства, оскільки, знаючи всю сукупність фірм, котрі функціонують у цій сфері обміну, можна виявити потенціальних та регіональних конкурентів.
Основні завдання аналізу:
• оцінка місткості ринку та окремих його сегментів та визначення впливу факторів, що впливають на їх зміну;
• вивчення показників збуту різних категорій виробів та розробка пропозицій щодо формування ринків збуту;
• виявлення та дослідження потенційних конкурентів, як на регіональному так і на галузевому рівнях.
Зміст дослідження:
• оцінка структури ринків збуту;
• оцінка місткості та частки ринку;
• аналіз динаміки продажу щодо підприємств-споживачів.
Оцінка структури ринків збуту досліджується з точки зору обсягів реалізації на місцевому ринку, по області, в межах України та за її межами. На другому етапі необхідно вивчити місткість ринку та показники структури щодо частки ринку.
Місткість товарного ринку є одним з основних об'єктів дослідження, оскільки цей показник відображає принципово можливий обсяг збуту товару суб’єктом господарювання. Місткість ринку визначається обсягом (у фізичних одиницях або вартісному вираженні) товарів, які на ньому реалізуються протягом року.
Повна інформація про роботу

контрольна робота "Планування в маркетингу" з предмету "Планування в маркетингу". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 22.04.2012 в 02:59. Автором даного матеріалу є Марія. З моменту опублікування роботи її переглянуто 288 та скачано 112 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Марія...

контрольна робота з планування в маркетингу


Подібні матеріали