Головна » Реферати » Реферати 5 курс » Реферати українською

Проблеми Євросоюзу щодо розширення та країн-нових членів

Зміст

Вступ
І. Хронологія розширення ЄС до 2010 року.
1.1. Створення ЄС та країни-засновники.
1.2. Умови до країн-кандидатів щодо вступу до Євросоюзу.
1.3. Поетапне розширення ЄС
ІІ. Прерогативи ЄС щодо розширення. Основна проблематика.
2.1. Країни – кандидати щодо членства в ЄС.
2.2. Основні проблеми подальшого розширення Євросоюзу. Україна в цьому контексті.
Висновок
Список використаних джерел

Вступ

Ищешь хороший компрессор? Качественный винтовой или поршневой компрессор ты можешь купить на kompressor.org.ua по доступной цене. Кроме того, компания предоставляет услуги по ремонту компрессоров.
Ідея створення єдиної Європи має багатовікову історію. Однак, саме Друга світова війна і її руйнівні наслідки створили реальну основу для європейської інтеграції.
Уроки війни привели до відродження ідей пацифізму і розуміння необхідності не допустити зростання націоналізму в післявоєнному світі. Іншою реальністю, яка заклала основу процесу європейської інтеграції, стало прагнення країн Західної Європи відновити колишні в результаті війни економічні позиції.
Починаючи з 1957 року від створення Європейської Економічної Спільноти з шістьма країнами-засновниками, через процес утворення Європейського Союзу і до 2010 року багато чого змінилося в цій міжнародній організації, зокрема на даний момент ЄС охоплює 27 країн-членів та населення більш як 50о млн.. чоловік.
В історії розширення ЄС наймасштабнішим було 1 травня 2004 року, коли до Союзу приєдналися 10 країн, а в 2007 році – Болгарія та Румунія. Після приєднання цих країн до ЄС та фінансово-економічної кризи 2008-2009рр., Євросоюз сумнівається щодо подальшого розширення в бік Східної Європи.
В своїй роботі я вкажу основні етапи розширення ЄС, детально розгляну основних чотирьох країн-кандидатів на членство в ЄС, а також проаналізую проблеми розширення ЄС на даний момент та Україну в цьому процесі.

Висновок

Розширення Європейського союзу - це процес укрупнення Європейського союзу (ЄС) за допомогою вступу до нього нових держав-членів. Процес розпочався з «Внутрішніх шести», що заснували «Європейське об'єднання вугілля і сталі» (попередника ЄС) в 1952 році. З тих пір кількість країн, що вступили до Союзу, збільшилася до 27 держав, включаючи Болгарію і Румунію, що приєдналися в 2007 році.
Основними країнами – кандидатами на даний момент є Хорватія, Македонія, Ісландія та Туреччина. Головними потенційними країнами – кандидатами є Чорногорія, Сербія, Боснія та Герцеговина, Албанія та Косово.
В результаті аналізу сучасного положення основних чотирьох країн – кандидатів, найбільші шанси щодо членства в ЄС мають Ісландія та Хорватія, потім Македонія. Програма співпраці Туреччини з Євросоюзом продовжується вже більше 50 років, внаслідок чого Туреччина досягла великих результатів, зокрема проводивши реформу судової системи. Але не дивлячись на всі зусилля, є багато факторів, які не дають Туреччині стати повноправним членом Європейського Союзу, в т.ч. конфлікт з Грецією та Кіпром, недостатнє забезпечення свободи прав людини в Туреччині, й звичайно той факт, що Туреччина є впливовою мусульманською державою.
Розглянувши основні проблеми пов’язані з членством України в ЄС, я прийшла до висновку, що країни-члени ЄС скоріше бажають використати 6 країн «Східного партнерства», в тому числі й Україну, як ринки збуту та сировини, а також для зменшення кількості нелегальних мігрантів до Євросоюзу, аніж розглядають їх як країн, які мають шанси ввійти до Євросоюзу.
Підсумовуючи, хочу сказати, якщо ЄС прийняв рішення щодо неприйняття нових членів мінімум до 2020 року, то Україні не світить членство в ЄС навіть враховуючи її економіко-політичний стан на світовій арені.

Список використаних джерел

1. Вікіпедія – вільна енциклопедія.
2. Євростат, Статистична книга. Євросоюз в світі, статистичний портрет. 2010 рік випуску.
3. Євростат, Статистична книга. Європа в цифрах, Євростат щорічник 2010 року випуску.
4. Кореспондент онлайн - інформаційно-новинний портал № 1 в Україні.
5. Прайм-Тасс – агентство економічної інформації.
6. Сайт «OpenDemocracy – вільна думка про світ».
7. Сайт «РИА Новини – Україна».
8. Сайт «Сегодня.ua» - новини Уркаїни.
9. Сайт «GZT.ru»
10. Сайт «euronews.net» - Новини Європи.

Інформація про реферат

Повна інформація про роботу

реферат "Проблеми Євросоюзу щодо розширення та країн-нових членів" з предмету "Міжнародні організації" можна скачати безкоштовно. Теги роботи: країн-нових, щодо, Євросоюзу, проблеми, членів, розширення. Робота опублікована 15.02.2012 в 00:31 її автором (Анжела). З моменту опублікування роботи її переглянуто 208 та скачано 18 раз(ів). Коментарі щодо роботи залишили 0 відвідувачів. Для того, щоб оцінити роботу, натисніть на відповідну кількість зірочок

Коментар автора роботи

Анжела...

класний реферат про ЄС
Які ще реферати можна знайти по цій темі?