Головна » Реферати » Реферати 5 курс » Реферати українською

Традиційний рибальський промисел

Вступ

Об’єктом даної роботи є рибальський промисел на Півдні України.
Предметом дослідження є особливості рибальського промислу на Півдні, його регіональна специфіка.
Не получается найти семена редких цветов? Интернет магазин Грин Сити + предлагает широчайший ассортимент пакетированных семенов. Выбрав необходимые образцы в нужном количестве, Вам быстро упакуют и отправят семена почтой в любую точку Украины. Закажи качественные растения у профессионалов.
Метою даної бакалаврської роботи є дослідження факторів, які вплинули на формування традиційного рибальського промислу протягом становлення та розвитку південноукраїнського регіону.
Поставленій меті підпорядковані основні дослідницькі завдання, спираючись на актуалізований комплекс наукових досліджень:
1) охарактеризувати фактори які вплинули на формування традиційного рибальського промислу;
2) розглянути види південноукраїнського традиційного рибальства;
3) дослідити як змінювався рибальський промисел впродовж останньої чверті XVIII століття;
4) охарактеризувати традиційну лексику рибалок Півдня кінця XVIII століття.
Хронологічні рамки даної роботи визначаються 1775 – 1801 рр. Початкова дата зумовлена ліквідацію Запорозької Січі та встановлення російської влади на Півдні. Верхня межа обумовлена остаточним закріпленням російської економічної моделі на Півдні України.
Територіальні межі дослідження визначаються територією Півдня України.
Методи дослідження. В роботі були застосовані загальнонаукові, міждисциплінарні, загально-історичні, спеціальні джерелознавчі методи. Метод бібліографічної евристики та дослідження історіографії дозволили визначити рівень розвитку наукового дослідження даної проблеми та залучення до наукового обігу документальних та наративних джерел, визначити напрямки подальшої евристичної роботи. Бібліографічна евристика дозволяє дослідникові оптимізувати свою роботу, врахувати надбання та прорахунки попередніх досліджень, уникнути повторного пошуку. Використання описового методу дозволяє прослідкувати розвиток традиційного рибальства впродовж періоду дослідження.
Теоретичне значення даної роботи полягає в тому, що результати дослідження зібраних матеріалів в подальшому відкривають комплексне вивчення даної теми. Щодо прикладного значення, то воно полягає в тому , що дані набуті знання допоможуть у збагачені національної свідомості за допомогою впровадження нових курсів лекцій, створення учбово-методичних лабораторій у вузах, введення у навчальний процес середніх шкіл факультативних курсів і програм з етнографії.
Наукова новизна полягає у залученні ширшого кола джерел та літератури до вивчення питання розвитку рибальського промислу на Півдні України кінця XVIII століття, та застосуванні лінгвістичних міждисциплінарних методів у дослідженні.

Інформація про реферат

Повна інформація про роботу

курсова робота "Традиційний рибальський промисел" з предмету "Етнологія" можна скачати безкоштовно. Теги роботи: Традиційний, промисел, Рибальський. Робота опублікована 10.02.2012 в 22:28 її автором (Роман). З моменту опублікування роботи її переглянуто 136 та скачано 15 раз(ів). Коментарі щодо роботи залишили 0 відвідувачів. Для того, щоб оцінити роботу, натисніть на відповідну кількість зірочок

Коментар автора роботи

Роман...

відмінна робота з рибальства
Які ще реферати можна знайти по цій темі?