Головна » Реферати » Каталог студентських рефератів » Архів рефератів

Аудит доходів, витрат та фінансового результату від операційної діяльності підприємстваЗміст

ВСТУП

1. Суть, значення та нормативно-правове регулювання аудиту доходів, витрат та фінансового результату від операційної діяльності підприємства.
2. Планування аудиту доходів, витрат та фінансового результату від операційної діяльності підприємства.
3. Оцінка системи внутрішнього контролю та виявлення зон ризику аудиту доході, витрат та фінансового результату від операційної діяльності підприємства.
4. Аудит операцій доходів, витрат та фінансового результату від операційної діяльності підприємства та типові порушення, встановлені під час його проведення.
5. Збір аудиторських доказів і оформлення робочих документів.
6. Аудиторський висновок за результатами аудиту та прийняті рішення.
ВИСНОВКИ
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ
ДОДАТКИ

Уривки

Вступ (частково)

Мета і задачі дослідження. Метою даної роботи є дослідження організації аудиту доходів, витрат і фінансового результату від операційної діяльності, розробка пропозицій та рекомендацій по удосконаленню аудиту.
Для досягнення наміченої мети в роботі поставлені і вирішені наступні задачі:
- ознайомитися зі значенням та нормативно-правовим регулюванням аудиту доходів, витрат і фінансового результату від операційної діяльності;
- дослідити планування аудиту;
- розглянути оцінки системи внутрішнього контролю та виявлення зон ризику;
- визначити типові порушення, встановлені під час проведення аудиту;
- розглянути аудиторські висновки за результатами аудиту та прийняті рішення.

Висновки (частково)

Перехід до ринкових умов господарювання, розвиток продуктивних сил і виробничих відносин у різних суспільно-економічних формаціях обумовлює потребу удосконалення функцій управління процесом виробництва, контроль за достовірністю визначення та оцінка фінансового результату діяльності підприємства. Фінансовий результат є головним показником прибутковості чи збитковості підприємства, його результат надає інформацію керівництву щодо доцільності ведення підприємницької діяльності та визначення стратегії розвитку. Також дана інформація необхідна і зовнішнім користувачам – інвесторам (для рішення щодо інвестування), банкам ( для прийняття рішень щодо надання кредитів), постачальникам, акціонерам, державним органам та іншим користувачам.
Для визначення фінансових результатів необхідно мати інформацію про доходи та витрати підприємства, понесені задля отримання цих доходів. У даній роботі я розглядала операційну діяльність підприємства, яка є основною, так як пов’язана саме з виробництвом продукції та послуг.
Много приходится печатать? Тогда без экономного принтера hp deskjet a4 Вам не обойтись. HP Deskjet является умеренно компактным, обладает набором всех необходимых функций, характеризуется низким расходом чернил, а главное - стоит очень дешево.
Повна інформація про роботу

курсова робота "Аудит доходів, витрат та фінансового результату від операційної діяльності підприємства" з предмету "Аудит". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 25.10.2012 в 23:26. Автором даного матеріалу є Женя. З моменту опублікування роботи її переглянуто 443 та скачано 42 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Женя...

роботу вмістила в 74 сторінки, розрахунки виконані, 100% правильно


Подібні матеріали