Головна » Реферати » Каталог студентських рефератів » Архів рефератів

Підпрограми: процедури і функціїЗміст

ВСТУП .....3
РОЗШИРЕНИЙ ПЛАН-КОНСПЕКТ З ТЕМИ «ПІДПРОГРАМИ: ПРОЦЕДУРИ І ФУНКЦІЇ»….4
Теоретичні відомості….....5
1. Функція та її виклики…..5
2. Процедури, підпрограми та параметри.7
Приклади до лабораторної ….10
Запитання для самоперевірки.14
Лабораторна робота ..…..17
ВИСНОВКИ ….….18
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ ТА ЛІТЕРАТУРИ ….19
ДОДАТКИ…..20

ВСТУП

Актуальність теми. Підготовка методичного матеріалу для проведення лабораторних робіт по курсу інформатика та програмування.
Метою є розробка конспекту заняття для розкриття теми «Підпрограми: процедури і функції». У лекційно-практичній системі навчання інформатики розрізняють такі види уроків: лекція, урок-практикум, урок-семінар, підготовчий урок, заліковий урок. Цей конспект передбачений для уроку-практикуму, дидактичною метою якого є розширити, поглибити і уточнити теоретичні знання учнів відповідно до теми, яка вивчається; формувати навички та уміння застосовувати знання у розв’язуванні практичних, теоретичних, прикладних і дослідницьких завдань.
Завданнями є: 1) формування бази знань, умінь і навичок, необхідних для ефективного використання сучасних інформаційних технологій у навчально-пізнавальній діяльності; 2) розвиток уміння самостійно опановувати та раціонально використовувати програмні засоби загального та прикладного призначення; 3) формування уміння застосовувати інформаційні технології з метою ефективного розв’язування різноманітних завдань.
Об’єкт дослідження. Робота з теми «Підпрограми: процедури і функції».
Предмет дослідження. Використання рядкового типу даних для розв’язування задач.
Методи дослідження. В роботі використовуються теоретичні методи: робота з методичною літературою з проблеми дослідження, вивчення досвіду навчання основ програмування учнями шкіл та гімназій; емпіричні методи: педагогічне спостереження навчально-виховного процесу, бесіди з учнями та викладачами.
Практичне значення одержаних результатів. Нами розглянуто задачі з основ програмування та розроблено план-конспект роботи з теми «Підпрограми: процедури і функції», яка може бути використана в якості методичного, мотиваційного та прикладного матеріалу для вивчення відповідних розділів методики навчання інформаційних технологій.
Нет времени ходить в тренажерный зал? Так почему бы не купить орбитрек Киев себе домой, и заниматься своим телом каждый день. В онлайн каталоге орбитреков Вы быстро сможете определится с моделью благодаря детальному описанию.

РОЗШИРЕНИЙ ПЛАН-КОНСПЕКТ З ТЕМИ «РЯДКОВИЙ ТИП ДАНИХ»

Тема: Підпрограми: процедури і функції.
Мета:
Навчальна: сформувати і закріпити в учнів практичні навички розв’язання задач з теми «Підпрограми: процедури і функції».
Виховна: виховувати інтерес учнів до інформаційних комп'ютерних технологій, а саме технологій розв’язання задач з теми «Підпрограми: процедури і функції».
Розвивальна: розвивати знання учнів в області інформаційних технологій, логічне мислення, пам'ять та увагу.
Обладнання та програмне забезпечення: комп’ютер, ОС, середовище розробки мова програмування Паскаль.
Повна інформація про роботу

курсова робота "Підпрограми: процедури і функції" з предмету "ННІ фізики, математики та комп’ютерно-інформаційних систем". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 21.10.2012 в 22:15. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 149 та скачано 12 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

I курс магістратури денна форма навчання, 33 сторінки