Головна » Реферати » Каталог студентських рефератів » Архів рефератів

Підвищення ефективності використання соціально-психологічних методів управління сільськогосподарським колективомУривки

Керівник організовує роботу колективу, який забезпечує трудову, виробничу, управлінську діяльність організації, підприємства. Дуже важливо, які відносини склалися на підприємстві між керівником та колективом, і соціально-психологічний клімат всередині персоналу, адже ці відносини впливають на результативність та ефективність діяльності організації.
Саме це стало основним завданням курсової роботи – оцінити відносини колективу в цілому, проаналізувати методи та стилі управління на підприємстві, дослідити суть конфліктних ситуацій та знайти можливі оптимальні шляхи їх подолання, знайти найефективніші методи заохочення та покарання, які може застосовувати керівник та характеристика соціально-психологічного клімату підприємства.
Об’єктом дослідження було взято сільськогосподарське підприємство КСП «Сонячне», де я проходив практику як студентка-практикантка. Тому на основі попередньо отриманих даних, навиках зміг провести паралель теоретичної частини роботи на практичному прикладі.
Жоден керівник не може досягти поставленої мети організації без згуртованої роботи колективу, тому дуже важливо розпочинати свою трудову діяльність з роботи в соціальній сфері підприємства. Адже налагодження комфортних психологічних умов для роботи – це майбутній успіх діяльності. Якщо проблеми відсутні в колективі, кожен робочій, управлінець займається виконанням своїх трудових обов’язків.

Сравниваете принтеры hp в разных интернет-магазинах? На inksystem.com.by Вы найдете самый полный обзор принтера hp, а также отзывы покупателей. Просто откройте онлайн каталог принтеров СНПЧ HP и выберите интересующую Вас модель.
Тому для керівника сприятливий соціально–психологічний клімат на підприємстві є дуже важливим показником його успішної діяльності. Якщо колектив потребує змін досвідчений керівник мусить знайти методи та способи, які буде використовувати для вирішення будь-яких ситуацій, таким чином підвищуючи ефективність соціально-психологічних методів управління колективом. Таких методів існує чимала кількість, але які використовувати – процес індивідуальний.

Повна інформація про роботу

курсова робота "Підвищення ефективності використання соціально-психологічних методів управління сільськогосподарським колективом" з предмету "Менеджмент організації". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 27.09.2012 в 13:14. Автором даного матеріалу є Юрій Геннадійович. З моменту опублікування роботи її переглянуто 429 та скачано 44 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Юрій Геннадійович...

курсова робота на 45 сторінок з предмету менеджмент організації. Захист - 100б.


Подібні матеріали