Головна » Реферати » Каталог студентських рефератів » Архів рефератів

Удосконалення тарифної системиЗміст

Вступ
I. Основні поняття тарифного нормування оплати праці в Україні:
1. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників та класифікатор професій;
2. Тарифні сітки та коефіцієнти;
3. Тарифні ставки.
II. Удосконалення тарифної системи
1. Гнучкий тариф;
2. Безтарифна (пайова) система оплати праці;
3. Єдина гнучка тарифна система.
Висновок
Список використаної літератури

Уривки

В наш час взаємозв’язок між працівниками та роботодавцями постійно збільшується. Кожен підприємець намагається отримати найбільшу вигоду з виробництва тих чи інших товарів. Але ми живемо вже не в Радянському Союзі, де люди працювали «за ідею», а при ринковому господарстві, де кожен робітник знає свої права та ціну своєї праці. Кожен з нас розуміє, що зарплата має виконувати стимулюючу функцію, бо саме в цьому випадку робітники будуть викладатися по максимуму задля отримання найвищої зарплати.

Висновок

В даному рефераті-есе я намагалась представити, проаналізувати та оцінити деякі методи удосконалення тарифної системи оплати праці.
Серед наведених методів удосконалення я хотіла би виділити гнучкий тариф. Перевага даного методу полягає в тому, що тарифна заробітна плата становить основну частку заробітної плати робітників.

При динамічному методі тариф зарплати становить 85%. Як на мене це найкращий стимул до праці, бо працівники знають, що за будь-яких умов отримують достойну оплату за свою роботу. Удосконалити даний метод можна за допомогою системи контрольованого денного виробітку, а саме коли за неякісне виробництво зніматимуть відсотки з тарифу оплати праці.
Дещо менше мені сподобався безтарифний метод, особливо якщо він використовуватиметься на великих підприємства, адже при даному методі спочатку створюється спільний дохід, а лише потім розподіл його між працівниками. При цьому досить важко визначити чи справді всі працівники добросовісно виконують свої обов’язки. Але на невеликих та середні підприємствах він, на мою думку, може бути широко використаним.
Повна інформація про роботу

реферат "Удосконалення тарифної системи" з предмету "Економіка праці". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 25.10.2012 в 22:10. Автором даного матеріалу є Аліна. З моменту опублікування роботи її переглянуто 187 та скачано 23 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Аліна...

реферат-ессе з економіки праці, дуже старалася


Подібні матеріали