Головна » Реферати » Каталог студентських рефератів » Архів рефератів

Загальна екологіяЗміст (неповний)

Передмова
Тема 1. ПРИКЛАДНІ АСПЕКТИ ЕКОЛОГІЇ ЯК НАУКИ
Тема 2. ВСЕСВІТ, ЗЕМЛЯ І БІОСФЕРА
Тема 3. ПРИРОДНІ РЕСУРСИ
.............................
Тема 14. ОСНОВНІ ПРІОРИТЕТИ НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА І РАЦІОНАЛЬНОГО ВИКОРИСТАННЯ ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ

Від наукового редактора

Без зошитів, ручок, сумки якісне наавчання неможливе, чи не так? Найрізномантніші канцтовари львів можна знайти в точках продажу підприємства «Час-Пік». Продукція «Час-Пік» пропонує офісні папки‚ візитниці‚ файли‚ обкладинки для документів, письмове приладдя, шкільні канцтовари та багато іншого.
Останні два-три десятиріччя екологія, як одна з фундаментальних наук природознавства, привертає меншу увагу дослідників, ніж це було багато років тому. Це пояснюється, з одного боку, завершеністю вивчення більшості природних закономірностей, які характеризують взаємовідносини між біорізноманітністю рослин, мікроорганізмів і тварин та залежність останніх від неживої природи, а з Іншого – виникненням нових проблем, породжених антропогенними змінами в біотичному й абіотичному середовищах. Біологи широкого профілю, ботаніки, зоологи, мікробіологи, екологи, медики, технологи, філософи, економісти, інші фахівці почали приділяти велику увагу вивченню навколишнього середовища, виникли нові науки з вивчення довкілля, які дістали загальну назву «інвайронментологія» («інвайронменталістика»).
На жаль, усі дослідники, які вивчають зміни, що відбуваються в довкіллі під впливом діяльності людини чи створюють безвідхідні або маловідхідні технології, які сприяють покращанню стану довкілля, вважають себе екологами, не маючи навіть уявлення про зміст і предмет науки екології. Слід відмітити, що краще дотримуватись міжнародних підходів до наукових визначень та наукової термінології. Тому автори підручників з екології закликають користуватися при розгляді проблем наук про довкілля термінами й поняттями, прийнятими в усьому науковому світі. Водночас певний час в умовах нашої української дійсності можна користуватись і поняттям «прикладна екологія», як це роблять автори підручника А. Запольський і А. Салюк.

Повна інформація про роботу

електронна книга "Загальна екологія" з предмету "Загальна екологія". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 14.10.2012 в 15:41. Автором даного матеріалу є Іра. З моменту опублікування роботи її переглянуто 293 та скачано 43 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Іра...

електронна книга про загальну екологію на 134 сторінки..дуже детально все розписано...