Головна » Реферати » Каталог студентських рефератів » Архів рефератів

Звіт про проходження практики на підприємстві СВК ім. ЩорсаВступ

Проходження практики на підприємстві відбувалось згідно програми навчального закладу,щоб закріпити теоретичні знання на практиці.
Я, проходила практику на підприємстві СВК ім. Щорса виробничий напрямок якого – молочно-зерновий з розвиненим буряківництвом.
Метою проходження практики є :
• Закріпити теоретичні знання, здобуті при вивченні дисциплін «Бухгалтерького обліку» та «Фінансового обліку»;
• Ознайомитися зі структурою підприємства та особливостями його виробничої та фінансово-господарської діяльності;
• Ознайомитися з організацією обліку на підприємстві (структура бухгалтерської служби, посадові інструкції, облікова політика, робочий план рахунків та графіки документообігу) ;
• Отримати практичні навички ведення бухгалтерського, податкового обліку та складання звітності ;
• Підготувати пропозиції щодо удосконалення організації обліку та складання звітності, впровадження інформаційних технологій на базовому підприємстві, поліпшення фінансового стану;
• Підготувати та захистити звіт з виробничої практики.

Висновок

Закупаете цветы оптом? Позвоните менеджеру магазина цветов Гринфлор прямо сейчас, который приложит все усилия, чтобы Вы получили свежие цветы. Низкие цены, быстрая доставка.
Під час проходження практики на підприємстві СВК ім. Щорса, я надбала практичні навички з роботи фінансової виробничої діяльності. В процесі проходження практики було виявлено, що господарство займається рослинництвом та тваринництвом. Також, під час виконання завдань, я ознайомилася із різноманітною документацією, ознайомилася з п'ятьма основними формами звітності; закріпила теоретичні знання, здобуті при вивченні дисциплін «Бухгалтерський облік» та «Фінансовий облік»; ознайомилася із структурою підприємства та особливостями його виробничо-господарської діяльності; ознайомилася з організацією обліку на підприємстві; отримала практичні навички ведення бухгалтерського, податкового обліку та складання звітності.
Також, я детально ознайомилася з обліком власного капіталу на підприємстві, обліком грошових коштів та розрахунків, з обліком оплати праці та страхування, з обліком виробничих запасів, обліком основних засобів, обліком поточних зобов'язань.
Я вважаю, що набута практика для мене є дуже корисною і пізнавальною. Завдяки їй я отримала навички, які в майбутньому знадобляться у моїй професії.

  

Повна інформація про роботу

звіт з практики "Звіт про проходження практики на підприємстві СВК ім. Щорса" з предмету "Економіка підприємства". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 02.10.2012 в 00:40. Автором даного матеріалу є Юрій Геннадійович. З моменту опублікування роботи її переглянуто 7232 та скачано 165 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Юрій Геннадійович...

Кількість сторінок: 44. Відмінно оцінили роботу в університеті


Подібні матеріали