Головна » Реферати » Каталог студентських рефератів » Архів рефератів

Звіт про проходження практики у центрі правової допомоги Асоціації міст України (АМУ)Зміст

Вступ
Розділ І. Загальні відомості про Асоціацію міст України (АМУ).
1.1. Законодавчий статус АМУ, діяльність щодо проведення статутних документів АМУ у відповідність до чинного законодавства України.
1.2. Організаційна структура АМУ.
Розділ ІІ. Взаємовідносини АМУ з органами державної влади.
2.1. Правові основи взаємовідносин АМУ з органами державної влади.
2.2. Ознайомлення з правовими основами міжнародної роботи АМУ.
2.4. Взаємодія АМУ з центральними органами виконавчої влади та іншими державними установами.
Висновки та пропозиції.
Список використаних джерел
Додатки

Вступ

Ищите надежных поставщиков офисной мебели в Украине? ТОВ "Сангор мебель" специализируется на продаже качественной офисной мебель Киев. Сангор мебель сотрудничает с лучшими производителями мебели для офиса, офисных кресел и диванов в Украине.
З 1 червня по липня 2011 року мною, Голянич К.І., була пройдена практика у Виконавчій дирекції Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України»- (далі - АМУ).
Моїм індивідуальним завданням було:
- визначити коло питань Центру правової допомоги;
- вивчення нормативної бази, яка регламентує діяльність громадських об’єднань в Україні;
- ознайомлення зі структурою, штатним розкладом АМУ;
- ознайомлення з правовими основами міжнародної роботи АМУ.
Протягом практики я змогла більш детально ознайомитись з нормативно-правовою базою, що регулює діяльність АМУ, її статутом, а також ознайомитись з основними засобами провадження місцевого самоврядування.
Враховуючи те, що діяльність Асоціації пов’язана з захистом прав та інтересів територіальних громад, органів місцевого самоврядування -під час практики я детально вивчила існуючу в Україні нормативно-правову базу місцевого самоврядування (Закони України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про службу в органах місцевого самоврядування”, „Про статус депутатів місцевих рад”, „Про місцеві державні адміністрації”, „Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів”, «Про асоціації органів місцевого самоврядування», Європейська хартія місцевого самоврядування тощо).
Також я ознайомилась з організацією надання правової допомоги органам місцевого самоврядування та депутатам місцевих рад в Центрі правової допомоги містам, що створений в структурі Виконавчої дирекції Асоціації.
Заступником Директора Центру правової допомоги містам Антоненком В.О студентам була надана для ознайомлення вся необхідна література, зокрема: «Європейська Хартія місцевого самоврядування», «Конституційні засади місцевого самоврядування в Україні»,тощо.

Повна інформація про роботу

звіт з практики "Звіт про проходження практики у центрі правової допомоги Асоціації міст України (АМУ)" з предмету "Право". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 17.08.2012 в 15:29. Автором даного матеріалу є Антон. З моменту опублікування роботи її переглянуто 634 та скачано 44 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Антон...

якісний звіт


Подібні матеріали