Головна » Реферати » Каталог студентських рефератів » Авторські реферати

Автомобільний транспортЗміст

Вступ …….3
Задача 1. Гладкі циліндричні з’єднання ………....................4
Задача 2. Розрахунок калібрів для контролю гладких циліндричних поверхонь …………...11
Задача 3. Розрахунок і вибір посадок з натягом …………..16
Задача 4. Вибір посадок підшипників кочення на вал і в корпус ……..21
Задача 5. Визначення параметрів метричної різьби ………24
Задача 6. Визначення допусків розмірів шліцевих з’єднань ………..…26
Література …………....28
Вступ

Проектування та виробництво нових машин ґрунтується на функціональній взаємозаміні, для забезпечення якої необхідно враховувати умови роботи складальної одиниці та механізму в цілому, правильно підібрати деталі їх обробку, розрахувати їх розміри, а також правильно вибрати допуски і посадки. Граничні відхилення і допуски, «що розраховані для функціональної взаємозаміни» будуть мати реальні значення лише при наявності достатньо точних і надійних методів вимірювання та вимірювальних засобів. Особлива роль в здійснені взаємозамінювального виробництва деталей і вузлів належить стандартизації, як дійовому засобу підвищення якості продукції. Її надійності та довговічності.
Основною метою вивчення курсу ВСТВ є: навчитись користуватись стандартами, правильно визначити допуски та посадки на деталі та з’єднання, вірно підбирати технічні засоби вимірювання для контролю деталей.
Метою ж даної курсової роботи є: закріплення знань отриманих при вивченні відповідних розділів курсу ВСТВ, набуття навичок самостійної інженерної діяльності.
При виконанні роботи використовувались відомості, знання та прийоми отриманні при вивченні таких дисциплін: математика, нарисна геометрія і креслення, матеріалознавство, опір матеріалів, а також спеціальна технічна література: довідники і стандарти.
Завданням даної курсової роботи є: розрахунок гладких циліндричних з’єднань, розрахунок і проектування калібрів, розрахунок посадки з натягом, підшипникового вузла, різьбового і шліцьового з’єднання.
При цьому були набуті навички та знання, без яких неможливе подальше вивчення спеціальних технічних дисциплін, а також курсове та дипломне проектування.

Література

1. Грушенька М.Г. методичні вказівки щодо виконання курсової роботи з курсу «Взаємозаміна, стандартизація і технічні вимірювання» ВСТВ: - Луцьк: ред. – вид. відділ ЛНТУ. – 2010. 60 с.
2. Допуски и посадки. Справочник . В 2-х ч./В.Д. Мягков, М.А. Палей, А.Б. Романов, В.А. Брагинский. – 6-е изд., перераб. и доп. – Л.: Машиностроение, Ленингр. – отд-ние, 1984. –ч.1. -352 с.
3. Медовой И.А. и др.. Калибры резьбовые цилиндрические. Справочник. – М.: Машиностроение, 1984 – 352 с.
4. ГОСТ 1836-73. Скобы листовые.
5. ГОСТ 14810-69. Пробки двосторонние со вставками.
6. Допуски и посадки. Справочник. 2-х ч./ В.Д. Мягков, М. А. Палей, А.Б. Романов, В.А. Брагинский. 6-е изд., перераб. и доп. – Л.: Машиностроение, Ленингр. – отд-ние, 1983 – ч.2 – 448 с.
Повна інформація про роботу

проект "Автомобільний транспорт" з предмету "ВСТВ". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 08.03.2012 в 19:18. Автором даного матеріалу є Оля. З моменту опублікування роботи її переглянуто 399 та скачано 36 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Оля...

дуже якісний проект на тему автомобільного транспорта