Головна » Реферати » Каталог студентських рефератів » Авторські реферати

Розробка і обгрунтування технології вирощування ярої пшениці



Повна назва роботи: Розробка і обгрунтування технології вирощування ярої пшениці в умовах господарства Романівського району Житомирської області

Зміст

Вступ.3
Розділ 1. Оцінка умов господарства. 4
1.1. Ґрунтово-кліматичні умови. 6
1.2. Характеристика клімату. 6
1.3. Ґрунтові умови. 8
Розділ 2. Біологічні особливості культури і можливості реєстрованих сортів. 9
2.1. Ботанічна характеристика культури. 9
2.2. Вимоги до умов вирощування. 12
2.3. Господарсько-біологічні особливості, продуктивність та якісні показники реєстрованих і перспективних сортів . 13
Розділ 3. Рівні врожайності, які забезпечуються ґрунтово- кліматичними умовами та відповідність їм запланованої врожайності. 15
3.1. Програмування врожайності за сонячною радіацією. 15
3.2. Програмування врожайності за ресурсами вологи. 17
3.3.Проектування елементів структури запланованої врожайності. 18
3.4. Розрахунок фітометричних показників листкового апарату, що забезпечує заплановану врожайність. 20
Розділ 4. Обґрунтування технології одержання запланованої врожайності. 21
4.1. Розміщення культури у сівозміні. 21
4.2. Обробіток ґрунту. 23
4.3.Система удобрення. 25
4.4. Сівба. 28
4.5. Догляд за посівами і засоби захисту від бур'янів, хвороб і шкідників. 31
4.6. Збирання врожаю та його зберігання. 34
4.7. Агротехнічна частина технологічної карти. 35
Розділ 5. Заходи по охороні навколишнього середовища.36
Розділ 6. Економічна ефективність при вирощуванні сільськогосподарських культур. 37
Висновки 38
Список використаної літератури

Вступ

Сільське господарство — одна з найдавніших сфер діяльності людини. Його завданням було і залишається виробництво сільськогосподарської продукції для забезпечення потреб населення у продуктах харчування, а переробних підприємств - у сировині.
Хотите повысить потенцию и увеличить сексуальное желание абсолютно безопасно? Тибетские монахи олее двух тысяч лет назад тибетские монахи обнаружили лечебные ягоды годжи. Сейчас ягоды годжи по-настоящему широко применяются в Китае в различных лечебных целях.

В Україні яра пшениця є головною страховою зерновою культурою. Важливе продовольче значення мають сорти сильної м'якої пшениці, зерно якої містить понад 14 % білка і використовується у хлібопекарській промисловості для виробництви високоякісного хліба та хлібобулочних виробів, і твердої, зерно якої з вмістом білка 16 % і більше використовується для виробництва макаронів, вермішелі, манної крупи найвишої якості.
Зерно ярої пшениці використовують також у комбікормовій промисловості, висівки - як концентрований корм, а солому й полову як грубі корми. В Україні яру пшеницю висівають на площі 160- 185 тис. га.
Поліпшення якості зерна і збільшення урожайності відіграє важливу роль в сільському господарстві. Ми як спеціалісти повині збільшувати вміст клейковини в зерні. Це можна досягти впровадженням нових високопродуктивних сортів, внесенням достатньої кількості добрив, а також високую культурою землеробства.
Завдання даної курсової роботи полягає в тому, щоб навчити студентів правильно вирощувати сільськогосподарські культури, а також програмувати врожайність за показниками сонячної радіації і атмосферними опадами. Аналізувати стан виробництва с/г культур і визначення основних шляхів збільшення якості.
Мета її виконання полягає в закріпленні вміння студентів давати оцінку екологічного стану рослиництва у різних кліматичних зонах, розробити технологію вирощування польових культур та особливості поліпшення сільськогосподарських угідь, вибирати технології збирання та зберігання різних культур.

Висновки

Грунтові умови даного господарства досить сприятливі для вирощування ярої пшениці, але забезпечення вологою недостатнє чере наявність одностороньої меліорації. Я пропоную провести ремонт і реконструкцію меліорації. Провести оновлення сільськогосподарських машин.

Список використаної літератури

1. С.С. Рубін, А.Г. Михайлівський, В.П. Ступаков " Землеробство " Київ " Вища школа " 1980р.
2. С.В. Бегей, І.Ш. Шувар Екологічне землеробство " Львів І Новий світ - 2000 " 2007р.
3. В.М. Писаренко, П.В. Писаренко " Захист рослин: екологічно обґрунтовані системи " Полтава Г ІнтерГрафіка " 2002р.
4. О.І. Зінченко, В.Н. Салатенко, М.А. Білоножко " Рослинництво " Київ " Аграрна освіта " 2001р.
5. М.Я. Молоцький, С.П. Васильківський та ін.м Селекція і Насінництво сільськогосподарських рослин " Київ " Вища освіта " 2006р.
6. М.М. Городній та ін." Агрохімія " Київ " Вшца школа 11995р.
7. Додатки
8. Книга полів господарства.





Повна інформація про роботу

курсова робота "Розробка і обгрунтування технології вирощування ярої пшениці" з предмету "Рослинництво". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 08.03.2012 в 19:49. Автором даного матеріалу є Євгенія. З моменту опублікування роботи її переглянуто 955 та скачано 71 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Євгенія...

чудова курсова робота з агрономії, писала дуже довго, детально описуючи кожен пункт плану


Подібні матеріали