Головна » Реферати » Каталог студентських рефератів » Шаблони документів

Трудовий договір між працівником і фізичною особою
Мебель используется человеком уже многие тысячелетия. И все это время, за весьма редкими исключениями, она изготавливалась из массивной древесины. И только в последние полвека эту древесину стали сначала измельчать, потом снова спрессовывать, получая плоскую плиту, и лишь затем изготавливать из нее мебель. Но технология, как и время, уже не может повернуть вспять.
Мебель из плит: проще, больше и дешевле.
Но попытки создать мебель на основе древесностружечных или древесноволокнистых плит, хотя бы внешне похожую на настоящую — деревянную, несмотря на все ухищрения художников, конструкторов и технологов, постоянно предпринимаемые в последние полвека, успехом пока не увенчались, хотя дизайн кухни все больше совершенствуется.

  

Повна інформація про роботу

інше "Трудовий договір між працівником і фізичною особою" з предмету "Шаблони документів". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 21.05.2010 в 15:59. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 3243 та скачано 966 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали