Головна » Реферати » Каталог студентських рефератів » Сучасні реферати

Проблематика запобіжних заходівЗміст

Вступ
Проблематика запобіжних заходів
Висновок
Список використаної літератури

Уривки

Також вважаю проблемою № 1, що законом не врегульовано питання щодо внесення застави неповнолітнім обвинуваченим. На мою думку, щодо врегулювання цієї проблеми, зазначеній в ст. 154 - 1 КПК доцільно було б доповнити положенням, що неповнолітні вправі вносити особисто належні їм кошти та майно як заставу зі згоди батьків чи інших законних представників, а також зі згоди органів опіки та піклування.
Проблемою № 2, вважаю, розглянуте вченою Капліною О.В., те що запобіжний захід не може бути обраний відносно підозрюваного. Така процесуальна ситуація негативно впливає на процесуальний статус підозрюваного та не відповідає положенням статті 5 Конвенції про захист прав і основних свобод людини, яка передбачає, що особа має право на звільнення під час провадження, що може бути обумовлене гарантіями з’явитися на судове засідання.
Проблема № 3. Слід звернути увагу на необхідність згоди особи, щодо якої обирається особиста порука. Сучасні думки вчених з приводу зазначеної проблеми більше схиляються до необхідності отримання згоди від особи, щодо якої обирається зазначений запобіжний захід. Василенко Д.Л. звертає увагу на те, що при обранні запобіжного заходу у вигляді особистої поруки потрібна згода підозрюваного або обвинуваченого. Вчений це пов’язує з тим, що на підозрюваного або обвинуваченого шляхом обрання зазначених заходів покладається моральна відповідальність перед поручителем, від якої він вправі відмовитися. Наприклад, якщо в особи є особиста неприязнь до поручителя, то чому він має морально страждати ще й від цього, тому вважаю доречним запровадити згоду на поруку з боку обвинуваченої особи.

Желаете отдохнуть за границей? На сегоднешней день отдых в Египте считается самым оптимальным для жителей СНГ. Разве не так? Просто подумайте и вспомните, как Ваши знакомые или друзья говорили о путевках в Египет. Туристическое агентство "Blue Sky" со своей стороны поможет Вам хорошо провести время.
У висновок щодо досліджуваного мною питання хотілось зазначити, що в регулюванні запобіжних заходів існує багато думок та колізій вчених, науковців та практиків починаючи з визначення підстав закінчуючи практичним виявленням проблем.
Тому як і в усьому законодавстві нашої держави не бачу нічого поганого, на рахунок застосування змін та доповнень та прийняття нових актів, за для регулювання запобіжних заходів та їх практичного регулювання.
Повна інформація про роботу

доповідь "Проблематика запобіжних заходів" з предмету "Кримінально – процесуальне право". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 19.11.2012 в 01:19. Автором даного матеріалу є Дарья. З моменту опублікування роботи її переглянуто 113 та скачано 13 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Дарья...

наукова доповідь на 12 сторінок, використано 18 джерел інформації