Головна » Реферати » Каталог студентських рефератів » Сучасні реферати

Прогнозування в маркетингуЗміст

1. Вступ
2. Загальна характеристика методів прогнозування, застосовуваних у маркетингових дослідженнях.
3. Прогнозування, засноване на методах математичної статистики
4.1. Метод експонентного згладжування
4.2. Модифікований метод парної регресії
4.3. Динамічна модель множинної регресії
4.4. Метод провідних індикаторів
4.5. Використання кривих життєвого циклу
5. Використовувана література

Уривки

Період, вибраний для прогнозування на середньостроковий період реєстрації в тоннах корисного вантажу, - це рік плюс п'ять. Застосування описаних моделей для прогнозування можливо лише тоді, коли деякі гіпотези перевірені. Маються на увазі структурні гіпотези, що припускають у майбутньому сталість зв'язків, спостере-жуваних у минулому між змінних, що вимагає пояснень, і змінними, за допомогою яких її пояснюють. Це гіпотези, що стосуються транспортного законодавства (узгодження залізничного й транспортного законодавства, технічні характеристики, певні Правилами дорожнього руху), змін у розподілі вантажопотоків між автомобільним, залізничним і водним транспортом, і, природно, політичні або економічні події. Вивчення цих питань дозволяє більш точно прогнозувати розвиток ринку вантажних машин.
Хочешь приятно удивить друга или близкого человека? Выбери и закажи ему оригинальный подарок. Великолепные подарки киев можно найти в интернет магазине Hotabych. Быстрая связь, работа по выходным, оперативная доставка.
Оцінка реєстрації числа вантажівок у майбутньому ґрунтувалася на тому, що середній розмір корисного вантажу вантажівок і тракторів вантажопідйомністю більш 3 т регулярно підвищувався від року 1-го до року 13-го. З одного боку, це пояснюється технічним прогресом, який дозволяє конструкторам одержувати усе більш і більш високі значення відносини корисного вантажу до загальної ваги; з іншого боку - прагненням замовників одержувати машини все більшої потужності.
Однак вантажопідйомність машин обмежена вимогами Правил дорожнього руху.
Ці міркування дозволили оцінити середні величини корисного вантажу машин, які будуть зареєстровані в найближчі 5 років, і виробити для автомобільної промисловості виробничу політику на середній строк, уточнити типи й кількість техніки, яку треба виготовити.
Крім того, задаючись величиною ринкового потенціалу, певної в результаті проведення спеціальних маркетингових досліджень, можна визначити динаміку величини поточного попиту. У цьому випадку повна крива може бути екстрапольована на основі дуже короткого тимчасового ряду. Вирішальний момент, звичайно, полягає в тому, чи підкоряється зміна попиту досліджуваного товару логістичної кривій.
Повна інформація про роботу

реферат "Прогнозування в маркетингу" з предмету "Маркетинг". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 14.11.2012 в 21:41. Автором даного матеріалу є Катерина. З моменту опублікування роботи її переглянуто 151 та скачано 16 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Катерина...

відмінний реферат по маркетингу на 30 сторінок