Головна » Реферати » Каталог студентських рефератів » Унікальні реферати

Мережі водовідведенняЗміст

ВСТУП
1.Вихідні дані
2. Середнє водовідведення від кожного житлового кварталу
3. Розрахунок кількості промислових вод від підприємств
4. Визначення розрахункових витрат на ділянках мережі
5. Гідравлічний розрахунок каналізаційних колекторів
6. Гідравлічний розрахунок дощового колектора
7. Гідравлічний розрахунок дюкера
ЛІТЕРАТУРА

Вступ

Комора-С предлагает широкий спектр логистических услуг, в частности грузоперевозки. Грузоперевозки возможны вплоть от момента выхода товара из ворот предприятия-изготовителя до момента отгрузки конечному потребителю. Доверь грузоперевозки профессионалу.
Завдання на курсовий проект передбачає проектування мереж водовідведення міста Одеса. Згідно рекомендацій СниП 2.04.03-85 «Канализация. Наружные сети и сооружения» побутові та стічні води скидаємо безпосередньо до загально сплавної міської каналізаційної мережі. Також проектуємо дощову мережу, згідно якої дощові води ми скидаємо безпосередньо до річки.
При проектуванні мережі використовуємо керамічні та залізобетонні труби діаметром від 300 до 1100мм, розрахункові швидкості більше 0,6м/с, наповнення від 0,65 до 0,85 для побутових та виробничих стічних вод та 1 для дощових вод. Ухили мережі приймаємо за таблицями Федорова і Волкова. Найменша глибина закладання каналізаційних трубопроводів повинна прийматись на основі досвіду експлуатації мережі в даному районі. Для України мінімальна глибина закладання каналізаційної мережі 0,7м до верху труби, рахуючи від відмітки паніровки. В умовах України глибина проникнення нульової температури завжди не більше 0,7м.
Повна інформація про роботу

курсова робота "Мережі водовідведення" з предмету "Водовідведення". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 28.01.2012 в 02:42. Автором даного матеріалу є Роман. З моменту опублікування роботи її переглянуто 440 та скачано 34 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Роман...

відмінна робота по мережам водовідведення