Головна » Реферати » Каталог студентських рефератів » Унікальні реферати

Митний контроль в УкраїніЗміст

Вступ 3
Розділ 1. Суть і значення митного контролю 5
1.1. Суть митного контролю 4
1.2. Функції і принципи митного контролю 8
Розділ 2. Права і обов’язки митної служби 12
2.1. Загальні положення проходження служби в митних органах 12
2.2. Права, обов'язки та відповідальність працівників митних органів 15
Розділ 3. Діяльність та розвиток митного контролю в Україні 18
3.1. Форми митного контролю 20
3.2 Особливі режими митного контролю 24
Висновки 31
Література 32

ВИСНОВКИ

Услуги хостинга и регистрации доменных имен на Украине от проверенной компании. Виртуальный хостинг для CMS Joomla, Wordpress по высокоскоростным каналам. Программное обеспечение для хостинга и для сервера. Постоянный доступ к интернет ресурсу и надежную защиту от перебоев в работе благодаря кластерному хостингу.
Отже, реалізація комплексу функцій, покладених на митні органи, відбувається насамперед через здійснення митного контролю і митного оформлення товарів і транспортних засобів, що переміщуються через митний кордон.
Митний контроль організовується і здійснюється на всій митній території країни: в зонах митного контролю, у вільних зонах і на вільних складах.
Суть митного контролю полягає у перевірці інформації про країну походження товару, його митної вартості, якості, правильності класифікації відповідно до товарної номенклатури ЗЕД та кількості.
Функціями митного контролю є: створення умов, що сприяють прискоренню зовнішньоекономічного обороту; ведення боротьби з контрабандою, порушеннями митних правил, припинення незаконного обороту через митний кордон наркотичних засобів, зброї, боєприпасів, вибухових речовин, предметів історичного та археологічного надбання; своєчасне і повне стягування мит, податків й інших митних платежів; здійснення в межах компетенції митних органів валютного контролю та інші.
Основними принципами митного контролю є вибірковість і достатність форм. При проведенні митного контролю митні органи використовують ті його форми, що є достатніми для забезпечення дотримання чинного законодавства країни.
Митний контроль здійснюється в таких формах: перевірка документів і відомостей; митний огляд; облік; усне опитування фізичних і посадових осіб; перевірка обліку і звітності; огляд територій і приміщень складів тимчасового зберігання, митних складів, вільних складів, магазинів безмитної торгівлі, вільних зон, інших місць, де можуть знаходитися товари і транспортні засоби, що підлягають митному контролю, або здійснюється діяльність, контроль за якою покладено на митні органи.
Для належного виконання завдань службові особи митної служби України наділені відповідними правами та обов’язками. Законні розпорядження та вимоги службових осіб митної служби України є обов’язковими для виконання.
Митний контроль здійснюється службовими особами митних органів шляхом перевірки документів і відомостей, необхідних для митних цілей, митного огляду (огляду транспортних засобів, товарів та інших предметів, особистого огляду), переогляду, обліку предметів, які переміщуються через митний кордон.
На даний час митний контроль залишається важливим та ефективним засобом забезпечення митної політики держави. Реалізується він шляхом здійснення комплексу заходів, які забезпечують своєчасне виявлення порушень митного законодавства України та взятих нею міжнародних зобов'язань, контроль за виконанням яких покладено на митні органи, а також чітке дотримання юридичними та фізичними особами митних процедур і правил.

ЛІТЕРАТУРА

1. Митний кодекс України. – К., 2001.
2. «Положення про Державну митну службу України», затверджене Указом Президента від 08.02.97 p. № 126/97.
3. Закон України «Про державну службу» від 16 грудня 1993 p.
4. Закон Української РСР (із змінами та доповненнями) «Про зовнішньоекономічну діяльність» від 16.04.91 p. № 959-ХІІ.
5. Закон Української РСР «Про митну справу в Українській РСР» від 25.06.91 p. № 1262-ХІІ.
6. Закон України «Про транзит вантажів» від 20.10.99 p. № 1172-XIV.
7. Постанова Кабінету Міністрів України від 27.01.95 p. .№ 57 «Про затвердження Правил перетину державного кордону громадянами України».
8. Постанова Кабінету Міністрів України від 20.03.95 p. № 198 «Про здійснення екологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон» (із змінами і доповненнями, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 28.06.97 p. № 704).
9. Постанова Кабінету Міністрів України від 18.08.95 p. № 665 «Про затвердження загальних правил відкриття та діяльності пунктів пропуску через державний кордон».
10. Постанова Кабінету Міністрів України від 15.07.97 p. № 748 «Про перелік відомостей, що оголошуються громадянами за встановленою формою в разі переміщення ними через митний кордон України товарів та інших предметів».
11. Постанова Кабінету Міністрів України від 08.12.97 p. № 1358 «Про затвердження Положення про порядок державного контролю за міжнародною передачею товарів військового призначення».
12. Постанова Кабінету Міністрів України від 02.03.98 p. № 264 «Про затвердження Положення про регіональну службу державного ветеринарного контролю на державному кордоні».
13. Постанова Кабінету Міністрів України від 9 лютого 1993 р. «Про затвердження Положення про порядок та умови проходження служби в митних органах України».
14. Наказ ДМКУ «Про затвердження Положення про зону митного контролю» від 06.05.95 p. № 198.
15. Наказ ДМСУ від 04.05.98 p. №267 «Про затвердження Положення про порядок контролю за ввезенням на митну територію України окремих видів товарів»
16. Наказ ДМСУ від 11.11.98 p. № 710 «Про затвердження Змін до Положення про порядок контролю за ввезенням на територію України окремих видів товарів».
17. Наказ Державного митного комітету України від 20.01.99 p. № 38 «Про затвердження порядку пропуску через митний кордон України та митного оформлення товарів, що підлягають експортному контролю».
18. Наказ НАК від 27.07.99 p. № 50 «Про порядок здійснення контролю за якістю та безпекою виробів медичного призначення в процесі їх державної реєстрації в Україні».
19. Битяк Ю.П., Буй В.В. Адміністративне право України: Навч. посіб. – X., 1999.
20. Дудчак В. І., Мартинюк О. В. Митна справа: Навч. посібник. – К.: КНЕУ, 2002. – 310 с.
21. Жорін Ф. Л. Правові основи митної справи в Україні (конспект курсу лекцій з програмних тем): Навч. посібник. – К.: КНЕУ, 2001. – 248 с.
22. Основи митної справи: Навч. посіб. / За ред. П.В. Пашка. – 2-ге вид., перероб. і доп. – К.: Т-во "Знання", КОО, 2002. – 318 с.: іл. – (Митна справа в Україні).
Повна інформація про роботу

курсова робота "Митний контроль в Україні" з предмету "Митне право". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 26.01.2012 в 01:06. Автором даного матеріалу є Александр. З моменту опублікування роботи її переглянуто 935 та скачано 35 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Александр...

відмінна куросва роботи з митного контролю в Україні