Головна » Реферати » Каталог студентських рефератів » Унікальні реферати

Організація роботи і технологія проведення механізованих операцій по вирощуванню цибуліЗміст

Біологічна характеристика
Особливості росту й розвитку цибулинних рослин
Вимоги цибулі до умов середовища
Сорти
Технологія вирощування та збирання цибулі
Вибір ділянки й попередники
Обробіток ґрунту
Добриво
Добриво...

Уривки

Ищешь рецепты для похудения? Стоит отметить, что квашенная капуста имеет низкую калорийность, не требует много усилий для приготовления и состоит из нескольких простых ингредиентов. На видеопортале www.talia.ua ты узнаешь рецепт приготовления квашенной капусты.
Боротьба із хворобами й шкідниками
На посівах і посадках цибулі велику шкоду наносять цибульна муха, цибульний довгоносик, стеблева нематода цибулі, цибульний кореневий кліщ, тютюновий (цибульний) трипі, помилкова борошниста роса (пероноспороз), шийковая гнилизна, мозаїка.
Для оздоровлення ґрунту від шкідників і хвороб цибулі, особливо від нематоди, необхідні дотримання сівозміни, ретельний добір під час збирання й перед посадкою здорового посадкового матеріалу.
Для боротьби із цибульною мухою насіння перед посівом обробляють гептахлором (20-25 г 25%-ного концентрату емульсії на 1 кг насіння), або метафосом (30-50 г 2,5%-го дусту на 1 кг насіння) або замочують протягом 30 хв в 0,2%-вому розчині фосфаміду. Проти цибульної мухи й цибульного довгоносика сходи обприскують 0,2%-м хлорофосом або 0,2%-м фосфамідом. У період появи личинок цибульного довгоносика рослини також обприскують хлорофосом або 0,3%-ним карбофосом.
Проти ураження рослин пероноспорозом ( несправжньою борошнистою росою) посіви обробляють фунгіцидами: акробат МЦ (2,0 кг/га), альєтт (1,2 – 2,0 кг/га), ридоміл (0,8 – 1,0 кг/га), хлорокис міді (2,4 кг/га препарату) або 1%-м розчином бордоської рідини. Кількість обробок залежить від метероологічних умов року і коливається від 2 до 4 і більше. Перший раз посіви обприскують до появи ознак хвороби (якщо настають сприятливі умови для її розвитку). Після виявлення хвороби обробки посівів повторюють через 7 – 8 днів. Щоб розчин пестицидів краще прилипав до листків, до нього додають збиране молоко з розрахунку 1 л на 100 л робочої суміші або прилипачі ОП-7, ОП-10.

Контроль і оцінка якості роботи
Якість роботи сівалки впливає як на одержання високого урожаю, так і на проміжні операції. Контролюються такі параметри: глибина висівання насіння, ширина стикових міжрядь, норма висіву насіння в польових умовах, рівномірність висіву.
Глибина перевіряється після першого проходження агрегату в кількох (не менше 10) місцях по діагоналі. Одну лінійку кладуть поперек рядків над розритою борозною, а другою заміряють відстань між насінням та нижнім боком горизонтально розташованої лінійки. Суму одержаних замірів ділять на їх число й одержують середню глибину висівання насіння.
Перевіряючи ширину стикових міжрядь, замірюють відстань між крайніми рядками двох сумісних проходів посівного агрегату.
Щоб перевірити норму висіву насіння зерновою сівалкою в зернове відділення ящика засипають на 1/3 його висоти насіння і розрівнюють. На внутрішніх стінках ящика проводять лінію на рівні насіння. Після цього засипають контрольну вагу, маса якої удесятеро менша за норму висіву. При перевірці посівний агрегат рухається з робочою швидкістю. Після висівання контрольної ваги насіння агрегат зупиняють і вимірюють шлях, що він пройшов. Для сівалки з шириною захоплення 5,4 м цей шлях має дорівнювати 277 м. Якщо шлях менший за 277 м — норму висіву зменшують, а якщо більший — збільшують.
Контролюючи рівномірність висіву, відкривають борозенки і лінійкою заміряють відстань між насінинами в рядку. Одночасно перевіряють дно борозенок, яке повинно бути щільним.
Повна інформація про роботу

реферат "Організація роботи і технологія проведення механізованих операцій по вирощуванню цибулі" з предмету "ЕМТП". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 08.02.2012 в 09:56. Автором даного матеріалу є Женя. З моменту опублікування роботи її переглянуто 494 та скачано 48 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Женя...

відмінний реферат про цибулю


Подібні матеріали