Головна » Реферати » Каталог студентських рефератів » Унікальні реферати

Проектування головних рубок і рубок догляду за насадженнями ДП "Бердичівське лісове господарство"Зміст

Вступ….....3

1. Коротка характеристика природних та економічних умов ведення лісового господарства
1.1 Місцезнаходження лісництва...4
1.2 Характеристика фізико-географічних умов....5
1.3 Економічні умови ведення лісового господарства.7
1.4 Типологічна характеристика лісового фонду.9
1.5 Короткий аналіз природних та економічних умов ведення л/г..10

2. Проектування головних рубок
2.1 Вибір та обґрунтування способів головних рубок…...12
2.2 Проектування суцільно-лісосічних рубок….17
2.3 Проектування несуцільних способів головних рубок….…22
2.4 Заходи сприяння природному поновленню лісу..24
2.4.1 Спеціальний обробіток ґрунту…..…..25
2.4.2 Заходи по збереженню підросту цінних порід…..…26

3. Проектування рубок догляду за лісом
3.1 Загальні положення.28
3.2 Складання відомості рубок догляду…..29
3.3 Обґрунтування організаційно-технічних показників рубок догляду за лісом..31
3.4 Розрахунок щорічної лісосіки з рубок догляду за лісом….34
3.4.1 Спрощений спосіб розрахунку…34
3.4.2 Уточнений спосіб розрахунку….35
3.5 Розміщення щорічної лісосіки рубок догляду…..39
3.6 Технологія рубок догляду за лісом40

4. Собівартість рубок догляду
4.1 Розрахунок технологічної собівартості рубок догляду за лісом43

Список використаної літератури.48

ВСТУП

Хочешь купить оригинальные часы? В интернет-магазине Дека ты можешь купить наручные часы на свой вкус. Широкий асортимент наручных часов и приличные скидки - вот некоторые преимущества интернет-магазина наручных часов Дека.

Оптимізація природокористування як частина екологічного моніторингу в умовах надзвичайно напружених стосунків людини та довкілля є однією з найважливіших проблем сучасності. Її успішне вирішення потребує наукового обґрунтування і розробки системи нормативів оцінки та прогнозу динаміки комплексу компонентів навколишнього природного середовища.
У зв’язку з погіршенням стану навколишнього середовища і зменшенням запасів невідновлювальних ресурсів, що в підсумку ідентифікується з екологічною кризою, все більша увага приділяється лісовим біогеоценозам, які мають велике значення для керування глобальними природними процесами, забезпечення балансу різних біологічно важливих речовин біосфери.
На сьогоднішньому етапі розвитку важко переоцінити позитивний вплив зелених насаджень. Ліс – зелені легені планети – це безцінний дар природи і загальнонародне надбання. Важко перебільшити їх санітарно-гігієнічну, оздоровчу, естетичну та економічну роль, здатність активно переробляти атмосферні забруднення, поглинати багато промислових викидів і виділяти цілющі фітонциди. Ліс активно підтримує нормальний гідрологічний режим річок, захищає поля.
У боротьбі із забрудненням повітря, води і ґрунту велика роль відводиться рослинному покриву і особливо лісу. Ліс – це не тільки гігантський акумулятор сонячної енергії, а й головний постачальник кисню, споживач і детонатор вуглекислого газу, величезний механічний та біохімічний фільтр.
Тому відтворення лісових ресурсів, охорона їх від виснаження, максимальна ефективність користування – є першочерговими заходами, які сприятимуть встановленню екологічної рівноваги на Землі.
Повна інформація про роботу

проект "Проектування головних рубок і рубок догляду за насадженнями ДП "Бердичівське лісове господарство"" з предмету "Лісівництво". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 23.11.2011 в 02:30. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 709 та скачано 42 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...