Головна » Реферати » Каталог студентських рефератів » Унікальні реферати

Розробка системи автоматичного управління температурою повітря в приміщенні для зберігання винаЗміст

1. Опис технології виробництва
2. Побудова функціональної схеми автоматизації технологічного процесу
3. Побудова структурно–алгоритмічної схеми основної САР
4. Обґрунтування вибору вимірювального перетворювача CAP
5. Вибір виконавчого механізму об’єкта управління та розрахунок його параметрів.
6. Визначаємо передаточні функції САР
7. Характеристики САР
8. Визначимо показники якості роботи САР
9. Визначення запасу стійкості по модулю і по фазі
10. Побудова бажаних ЛЧХ та визначення параметрів і структури коректуючого пристрою.
11. Визначимо показники якості роботи скорегованої САР
12. Визначаємо передаточну функцію коректуючої ланки
13. САР скоректованої ланки
14. Перевірка забезпечення системою зоотехнічних вимог
15.Вибір первинного перетворювача16. Вибір типу мікроконтролера
17. Розрахунок керуючої дії
18. Опис електричної принципової схеми
19. Алгоритм виконання
20. Текст програми
21.Висновки
22. Список використаної літератури

Уривки

Хочешь надежно сохранить что-нибудь ценное? Тебе обязательно нужно купить сейф SAFEtronics производства Словакии. Интернет-магазин SAFEtronics предлагает качественные сейфы в Киеве и по всей территории Украины. Широкий ассортимент сейфов и гарантия качества - вот некоторые из преимуществ данного продавца.

Для даного пристрою я вибираю РІС-мікроконтролер. PIC-мікроконтролери мають дуже ефективну систему команд, що складається всього з 35 інструкцій. Всі інструкції виконуються за один цикл, за винятком умовних переходів і команд, що виконуються за 2 цикли. Один цикл виконання інструкції складається з 4 періодів тактової частоти. Таким чином, при використанні генератора тактової частоти 4 МГц (як це буде зроблено у моїй роботі ), час виконання інструкції складає 1 мкс. Кожна інструкція складається з 14 біт, що поділяються на код операції й операнд (можлива маніпуляція з регістрами і безпосередніми даними).
ТАКТОВИЙ ГЕHЕРАТОР. Для мікроконтролерів сімейства PIC можливе використання чотирьох типів тактових генераторів: XT-кварцовий резонатор, HS- високочастотний кварцовий резонатор, LP-мікроспоживаючий кварцовий резонатор, RC-RC ланцюжок. Завдання типу використовуваного тактового генератора здійснюється в процесі програмування мікросхеми. Я у цій роботі не використовую зовнішнє джерело тактових сигналів.
СХЕМА СКИДАННЯ. Мікроконтролери сімейства PIC використовують внутрішню схему скидання по включенню живлення в сполученні з таймером запуску генератора, що дозволяє в більшості ситуацій обійтися без традиційного резистора і конденсатора. Досить просто підключити вхід MCLR до джерела живлення.
Я вибираю контролер типу РІС12F675. Даний мікроконтролер містить в собі вбудований АЦП, що робить простішим розроблений пристрій, тому що не потрібно використовувати додаткових мікросхем. Складання програми буде полягати лише у використанні внутрішніх модулів мікроконтролера.

18. Опис електричної принципової схеми

Від температури повітря залежить опір датчика. Оскільки датчик ввімкнено у нормалізуючий пристрій (рис. 3.1), то зі зміною температури буде отримано зміну напруги. Далі нормалізований сигнал через обмежувальний резистор передається на вхід мікроконтролера AN2. У мікроконтролері U5 напруга перетворюється у інформацію (10 біт). 8 біт з перетворення я використовую для регулювання.
Індикацію забезпечують семисегментні індикатори A1, A2.
Керування температурою буде здійснюватись вмиканням вмиканням.
При перевищенні заданої межі температури нормалізований сигнал потрапляє на вхід АЦП, оброблюється за наведеним нижче алгоритмом і біт GP3 встановлюється в 1 (5В), тим самим замикаються контакти реле KV1 і відповідно вмикається вентилятор.
Живлення пристрою здійснюється через понижуючий трансформатор TV1 та діодний міст VD3. Стабілізацію 5В виконує інтегральний стабілізатор LM7805. Конденсатори С2, С3, С4 – гасять змінну складову напруги живлення.
Повна інформація про роботу

курсова робота "Розробка системи автоматичного управління температурою повітря в приміщенні для зберігання вина" з предмету "Мікропроцесорна техніка". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 02.12.2011 в 03:14. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 456 та скачано 36 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали