Головна » Реферати » Каталог студентських рефератів » Унікальні реферати

Система освіти ГрузіїУривки

Ты настоящий фильмоман? Тогда тебе нужен ресурс, где можно посмотреть фильмы онлайн в хорошем качестве, а также скачать их через торрент. На сайте МоеКино ты найдешь свежие новинки отечественной и зарубежной киноиндустрии.
Середнє повну загальну освіту в Грузії здійснюється в триступеневої середній загальноосвітній школі загальною тривалістю 11 років за такими послідовним ступенями::
початкова школа (1-6 класи);
основна школа - завершальний цикл базової освіти тривалістю 2 роки (7-8 класи), що реалізовується в основних або початкових технічних і професійних школах;
середня школа - заключний цикл середньої освіти, що відкриває доступ до вищої школи, здійснюваний протягом 3 років (9-11 класи) як в середніх школах; так і в технічних, професійних або спеціалізованих школах.
Тривалість навчання для здобуття повної середньої освіти 11 років.
Випускники середніх шкіл після проходження державної підсумкової атестації отримують документ державного зразка про отримання середньої (повної) загальної освіти (Sasbualo Skolis Atestasi).
До заключного циклу середньої освіти прирівняне також навчання в середніх технічних, професійних і спеціалізованих школах. При навчанні в цих навчальних закладах на базі основної загальної освіти, випускники поряд з освоєнням професії отримують і середню (повну) загальну освіту і відповідний документ: Диплом професійної / технічної середньої школи (Prophesiul-Teknikuri Sastsavleblis Diplomi), Диплом спеціалізованої середньої школи (Sashualo Specialuri Sastsavleblis Diplomi).
Наявність атестата про середню (повну) загальну освіту або визнаного еквівалентним йому іншого свідоцтва є необхідною умовою для вступу до вузів. Прийом на всі програми вищої освіти здійснюється на конкурсній основі за результатами вступних випробувань
До вищих навчальних закладів Грузії відносяться університети та технічні і спеціалізовані інститути. І Грузії в даний час функціонують 26 державних вищих навчальних закладів та понад 200 приватних, система державної акредитації, передбачена законодавством, не реалізована. Особам, які пройшли підсумкову атестацію, навчальний заклад видає відповідний документ про освіту (свідоцтво, диплом).
У Грузії встановлені наступні кваліфікаційні ступені вищої освіти: бакалавр, спеціаліст, магістр.
Чотирирічне навчання з більшості спеціальностей призводить до отримання ступеня бакалавра, що є кваліфікаційним ступенем вищої освіти, з видачею відповідного документа про освіту - Bakalavris Diplomi. За деякими спеціальностями реалізується п'ятирічне навчання, яке призводить до отримання диплома спеціаліста Specialistis Diplomi. Тривалість навчання в медичних вузах для отримання диплома спеціаліста дорівнює шість років. Чотирирічне навчання в педагогічних вузах завершується видачею диплома спеціаліста з присвоєнням професійної кваліфікації вчителя початкової школи, а завершення п'ятирічного навчання - присудженням диплома спеціаліста з присвоєнням кваліфікації, що дає право викладання в середній школі.
Володарі дипломів бакалавра і спеціаліста мають право вступити на дворічні програми вищої освіти - до магістратури вищих навчальних закладів. Успішне завершення такої програми навчання приводить до отримання документа Маgistris Diplomi, що свідчить про присвоєння ступеня магістра.
Докторські програми реалізуються в аспірантурі спеціалізованих інститутів, метою цих програм є підготовка науково-педагогічних кадрів. На них приймають випускників магістратури, володарів диплома з відзнакою. Тривалість докторських програм від 2 до 3 років. Після захисту дисертації випускнику присвоюється звання Кандидата наук (Metsnierebata Kandidatis Diploma - PhD). Докторантура є найвищим рівнем академічної кар'єри і призводить до отримання звання Доктора наук (Меtsnierebata Doktori Diploma) у певній галузі знань.
І навчальних закладах Грузії застосовується 5-ти бальна шкала оцінок, аналогічна шкалою, що використовується в російських навчальних закладах.
Повна інформація про роботу

доповідь "Система освіти Грузії" з предмету "Освіта". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 10.01.2012 в 22:11. Автором даного матеріалу є Александр. З моменту опублікування роботи її переглянуто 744 та скачано 46 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Александр...

відмінна робота про систему освіти в Грузії