Головна » Реферати » Каталог студентських рефератів » Унікальні реферати

Система заходів по догляду за посівами цукрових буряків (образование за рубежом)Зміст

Вступ
1. Завдання, які вирішують прийоми догляду за посівами. 5
2. Комплекс заходів по догляду за посівами 6
2.1. Післяпосівне коткування грунту6
2.2. Досходові та післясходові боронування
2.3. Підживлення рослин
2.4. Застосування гербіцидів
2.5. Міжрядний обробіток грунту
2.6. Окучування рослин в рядках
2.7. Формування оптимальної густоти стояння рослин
2.8. Боротьба з шкідниками та хворобами
3. Технологічна карта прийомів догляду за посівами 15
4. Умови, за яких скорочується чи розширюється кількість прийомів догляду за посівами 25
5.Економічна ефективність одного з прийомів, застосування якого пов'язане із збільшенням виробничих витрат 24
Висновки 27
Література 28

Уривки

Хочешь совершенно владеть любым иностранным языком? Лучшей практики, чем образование за рубежом в современном мире пока не существует. Startravel предлагает образование и обучение за рубежом в Европе, Америке, Мальте, Австралии. Узнай прямо сейчас.
За доброякісного передпосівного обробітку грунту, коли досягають достатнього вирівнювання поверхні, при застосуванні сівалок останніх конструкцій, присошникові коточки яких забезпечують необхідне ушдльнення наднасінного шару грунту, відпадає потреба в післяпосівному суцільному коткуванні посівів.
В окремі роки через надмірні опади на посівах цукрових буряків та насінників ще до початку сходів може утворитися кірка. Для її руйнування використовують гладкі, кільчасто-зубчасті та кільчасто-шпорові котки, середні та легкі зубові борони, ротаційні мотики.
В суху погоду вслід за суцільним розпушенням грунту посіви доцільно прикотковувати легкими гладкими котками, що зменшує випаровування вологи, поліпшує контакт насіння з грунтом і таким чином прискорює появу сходів буряків. При незначному дефіциті вологи у посівному шарі грунту боронування проводити недоцільно, щоб не загинули проростки буряків..В такому разі посіви додатково прикотковують.
Під час вегетації цукрових буряків залежно від фізичного стану грунту та засміченості поля проводять два-три, а то й більше розпушень грунту в міжряддях, що поліпшує його водний і повітряний режими, знищує велику кількість бур'янів.

Хімічну боротьбу проти совок проводять тоді, коли гусениці знаходяться в 1-3 поколінні, оскільки гусениці старшого віку досить стійкі до інсектицидів. Проти совок використовують також біологічні методи боротьби.
Гусениці совок найбільшої шкоди завдають літнім посівам цукрових буряків при безвисадковому способі вирощування насіння. Сівба маточних буряківв оптимальні строки, раціональна система живлення рослин підвищують їх стійкість до шкідників.
Висока насиченість сівозміни бурякокультурами призводить до поширення захворювань. Найбільш поширеними і небезпечними хворобами; цукрових буряків є коренеїд, церкоспороз, переноспороз, ерізіфоз, суха фузаріозна гниль, різоктоніоз, парша коренеплодів, кагатна гниль.
Збудниками коренеїда є різні гриби і бактерії, що знаходяться в грунті та на буряковому насінні. До значного розвитку хвороби призводить запливання грунту й утворення щільної кірки, погана його аерація, різке коливання температури, недостатня кількість поживних речовин, погана якість насіння. Важливу роль у боротьбі з коренеїдом відіграють агротехнічні заходи, спрямовані на поліпшення повітряного, водного і поживного режимів грунту, що сприяє отриманню дружніх сходів й інтенсивному росту буряків на початку вегетації. Своєчасне досходове боронування значно поліпшує аерацію грунту, а підживлення рослин сприяє швидкому оздоровленню уражених коренеїдом рослин.
Нерідко причиною ураження рослин коренеїдами є надмірна глибина ' загортання насіння, недостатня кількість внесених добрив, поганий догляд за у посівами.
Важливим заходом у боротьбі з переноспорозом є видалення хворих рослин з плантації в період вегетації буряків і закопування в грунт на глибину не менше 20см.
Бура гниль проявляється у загниванні коренеплодів. Поширюється з хвоста до головки. Парша уражує коренеплоди під час вегетації. Буває трьох видів: звичайна, пояскова і прищувата. Розвитку хвороби сприяє перенасичення грунту органічною речовиною, висока вологість грунту і температура повітря, а також ураження молодих рослин коренеїдом.
Високу ефективність у боротьбі з хворобами буряків та насінників забезпечує комплексна система заходів, яка передбачає використання стійких до хвороб сортів та гібридів, здорового садивного матеріалу, застосування :
агротехнічних, біологічних і хімічних методів захисту рослин. Агротехнічні заходи відіграють важливу роль у боротьбі з хворобами, а в боротьбі з окремими із них (коренеїди, гниль коренеплодів) є вирішальними. Серед усіх агротехнічних заходів заслуговують уваги строки сівби. В дослідженнях Чернівецької сільськогосподарської дослідної станції найбільше уражались хворобами буряки ранніх строків сівби (таблиця 4.).
Повна інформація про роботу

курсова робота "Система заходів по догляду за посівами цукрових буряків (образование за рубежом)" з предмету "Рослинництво". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 26.01.2012 в 01:35. Автором даного матеріалу є Женя. З моменту опублікування роботи її переглянуто 706 та скачано 49 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Женя...

відмінна куросва робота по цукровим бурякам