Головна » Реферати » Каталог студентських рефератів » Унікальні реферати

Відкриття бізнес-центру імені Рональда Рейгана (аналітична записка)Уривки

Нужно быстро информировать своих клиентов, партнеров и коллег о любого рода событиях? Тогда смс рассылка - это лучший вариант в данной ситуации. SMS Business - стопроцентная гарантия прочтения смс, максимально высокая скорость оповещения, цены на "оптовые" рассылки смс наиболее доступные.

Проблемна ситуація
У березні 1997 р., після п'яти років роботи, наближалося до завершення будівництво Міжнародного торгового центру ім. Рональда Рейгана — другої за величиною федеральної будівлі в країні після Пентагону. Проте багато що ще належало зробити. Ця будівля як і раніше залишалася предметом суперечок і об'єктом нападок з боку критиків, що вимагали перегляду такого дорогого проекту. До того ж у багатьох викликало незадоволеність, що подібна монументальна архітектурна споруда буде названа ім'ям президента, що виступав за скорочення бюджету і апарату уряду. Партнери Торгового центру, що управляють, і Адміністрація загальних служб США звернулися до PR-агентства Hill & Knowton у Вашингтоні.
Вагомою підставою для вирішення цієї проблеми і залучення працівників PR-агентства Hill & Knowton стало те, що від Адміністрації загальних служб вимагали швидкого завершення «безглуздої» затії, як називали будівлю критики, і успішного початку роботи самого амбітного сумісного проекту федерального уряду і приватних інвесторів.
Для того щоб розв’язати дане питання, фахівці докладним чином вивчили всі матеріали про об'єкт, що будується, що з'являлися в пресі з 1990 р. Виходячи з цього були визначені ключові сюжети, неточності, міфи і домисли, важкі питання і найактуальніші теми для обговорення. Все це лягло в основу докладного плану дій із зміни відношення до проекту. Був вивчений досвід проведення церемоній відкриття президентських бібліотек Джорджа Буша і Рональда Рейгана. Особливо тісно співробітничали з останньої для розуміння стратегії відкриття і ознайомлення зі всіма тонкощами протоколу.
Для управління процесом підготовки відкриття будівлі проводилися постійні консультації за участю представників Бібліотеки і Фонду Рейгана, керівництва Адміністрації загальних служб, Радого Вашингтона з торгівлі і мерії Вашингтона, пані Рейган, Майкла Девера (Michael Deaver) і керівництво президентської адміністрації.

Метою розв’язання проблеми є:
- по-перше, створити реальні і сприятливі перспективи роботи будівлі за рік до його урочистого відкриття в травні 1998 р.;
- по-друге, продумати і бездоганно провести церемонію відкриття будівлі і ослабити таким чином критику, а також привернути кінець кінцем увагу до численних переваг нової будівлі.
Серед них головними були наступні:
1. унікальний приклад співпраці держави і приватного бізнесу, завдяки якому було побудовано і функціонуватиме будівля;
2. вперше під одним дахом будуть розміщені держустанови і приватні фірми, що орендують приміщення в урядовій будівлі;
3. у столиці США з'явиться перший майданчик для розвитку економічних зв'язків — Міжнародний торговий центр;
4. основна функція будівлі — стимулювання економічного розвитку ділової частини Вашингтона, при цьому розповсюджувалося ключове повідомлення про те, що Вашингтон є міжнародним центром в тому ж ступені, в якій він є урядовим містом;
5. грандіозні розміри і архітектурні особливості будівлі у поєднанні з його історичною роллю «діаманта архітектурної корони» Пенсільванія-авеню;
6. будівля стане символом епохи і данню пошани президентові Рейгану, який був переконаним прихильником розвитку вільної торгівлі.
Повна інформація про роботу

інше "Відкриття бізнес-центру імені Рональда Рейгана (аналітична записка)" з предмету "Рекламна діяльність". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 26.01.2012 в 00:38. Автором даного матеріалу є Ліна. З моменту опублікування роботи її переглянуто 273 та скачано 32 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Ліна...

аналітична записка з відкриття бізнес центру