Головна » Реферати » Каталог студентських рефератів » Унікальні реферати

Задача по матриці БКГЗавдання до задачі

Учишься и работаешь? На Rabotalux ты найдешь тысячи вакансий в день. Поиск работы и сотрудников теперь стал быстрым и доступным. Открой для себя возможность первым узнавать о новых вакансиях лучших компаний Украины.
Господарський портфель фірми «Будінвестмаркет» охоплює чотири види діяльності, що належать до різних галузей і які представлені в структурі фірми наступними самостійними господарськими підрозділами: A, B, C, D. Показники, що характеризують темпи зростання ринків відповідних галузей і частки господарських підрозділів фірми, які працюють у відповідних галузях наведені в наступній таблиці:Завдання
Визначте за допомогою матриці BCG позиції окремих підрозділів бізнесу і розробіть для неї оптимальну стратегію розвитку.

Розв*язок задачі доступний після скачування...

Уривки

Матриця портфельного аналізу БКГ (BCG - Boston Consulting Group), одна із найвідоміших та найпростіших, розроблених в 60-х роках ХХ ст.. Бостонською консультаційною групою. В ній розглядаються лише два чинники, дві змінні: відносна частка ринку і темп зростання ринку. Частка ринку (положення по горизонталі) засвідчує про отримання грошей підприємством, темп зростання ринку (вертикальна вісь)певний рівень грошових витрат на його освоєння. В основі БКГ матриці лежить модель життєвого циклу товару, у відповідності з якою бізнес (товар) в своєму розвитку проходить чотири етапи: вихід на ринок - «знаки питання (важкі діти)»; ріст - «зірки»; зрілість - «дійні корови»; спад - «собаки». І в залежності від того, яку позицію займає той чи інший бізнес підприємства, тобто в якому квадраті він перебуває, вибирається відповідна стратегія дій. Застосуємо матрицю БКГ для визначення позицій окремих підрозділів бізнесу фірми «Будінвестмаркет» та розробимо для неї оптимальну стратегію розвитку.
Повна інформація про роботу

задачник "Задача по матриці БКГ" з предмету "Стратегія підприємства". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 28.01.2012 в 02:01. Автором даного матеріалу є Петро. З моменту опублікування роботи її переглянуто 961 та скачано 53 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Петро...

якісна задача БКГ і рішення до неї