Головна » Реферати » Каталог студентських рефератів » Унікальні реферати

Звіт з ознайомчої (навчальної) практики курсантів ІІ курсу Академії митної служби УкраїниЗміст

Вступ (3)
Розділ 1. Загальні відомості про митний орган – базу практики.(4)
1.1. Історія створення Дніпропетровської митниці. (4)
1.2. Структура та основні завдання Дніпропетровської митниці.(5)
Розділ 2.Індивідуальне завдання.(7)
2.1. Специфіка діяльності митного органу.(7)
2.2. Організаційно-управлінські аспекти діяльності Дніпропетровської митниці. (8)
2.3. Діяльність адміністративного апарату митного органу.(11)
2.4. Кадровий потенціал митного органу. (12)
2.5. Загальні правила документування управлінської інформації у митному органі (13)
Висновки (18)
Список використаної літератури (19)
Додатки (21)

Вступ

Ознайомча практика – особливо важлива частина процесу підготовки фахівців митної служби України. Ознайомча практика спрямована на конкретизацію теоретичних знань з формуванням професійних навичок виконання самостійних досліджень, розрахунків, аналізу тощо.
Згідно з Положенням про проведення практики курсантів, студентів та слухачів Академії митної служби, затвердженого наказом Державної митної служби України від 05.10.99 № 629, та виконання інструкції про проведення практики курсантів, студентів та слухачів Академії митної служби України, що затверджена наказом Академії, я, курсант групи ..., ...., проходив ознайомчу практику на Дніпропетровській митниці в період з 01.08.2011р. по 12.08.2011р.
Метою даної ознайомчої практики є оволодіння курсантами методичними та практичними основами регулювання зовнішньоекономічної діяльності, виховання потреби постійно поновлювати свої знання, творчо застосовувати їх у професійній діяльності,
Ознайомча практика складає особливо важливий цикл учбового процесу, направлена на набуття навичок, практичної діяльності, закріплення теоретично набутих знань необхідних для формування фахівця, що повинен виконувати свої службові обов’язки на високому професійному рівні. Перед початком практики було проведено детальний інструктаж з охорони праці та техніки безпеки.
На першому тижні практики проводилися лекційні заняття, на яких викладалася інформація про основні завдання та структуру відділів Дніпропетровської митниці.
На другому тижні було організовано відвідування підрозділів митниці,а саме адміністративний апарат Дніпропетровської митниці, ВМО№1, ВМО№3, ВМО№4 (Річпорт) та м\п «Дніпропетровськ - аеропорт».

Висновок

Під час проходження практики на Дніпропетровській митниці ми отримали можливість закріпити на практиці теоретичні знання з митних дисциплін. Відповідно до мети практики ми оволоділи теоретичними та методичними основами митної справи, закріпили теоретичні знання, отримані в Академії, зібрали матеріали для написання звіту, який є одним з ключових елементів для написання звіту про проходження практики. Крім того, ми ознайомилися із загальною структурою ДМСУ та, зокрема, структурою Дніпропетровської митниці.
Під час проходження практики виникала низка питань, відповіді на які давали інспектори митниці та керівники практики від митниці. Керівником нашої групи від академії була старший викладач ...., а від митниці - начальник відділу боротьбі з контрабандою і порушенням митних правил .... Під їхнім керівництвом ми мали змогу отримати відповіді на будь-які питання, що стосувалися безпосередньо самого процесу проходження практики.
Теоретична (лекційна) частина практики була необхідною в ході практики, оскільки вона допомогла згадати накопичений матеріал під час навчання та накопичити матеріал, необхідний для написання звіту про проходження пракики. Практична частина – це невід’ємна частина лекційної частини. І поєднання обох частин є винятково необхідним для успішного проходження практики. Програма практики складена таким чином, що дуже легко нею користуватися та висвітлювати поставленні питання, вкладаючись в поставлені рамки щодо обсягу звіту.
Час, відведений для проходження практики, був використаний максимально доцільно. Всі питання, що були передбачені робочою програмою практики були опрацьовані. Я намагався відобразити у звіті про проходження практики лише найбільш суттєве. Завдяки відмінним умовам, які були надані Дніпропетровською митницею, проходження практики було надзвичайно цікавим і пізнавальним процесом.

Список використаної літератури

1. Митний кодекс України, від 11.07.02 № 92-IV.
2. Закон України від 16.04.91 № 959-XII «Про зовнішньоекономічну діяльність».
3. Наказ Дніпропетровської митниці від 18.06.10 №470 «Про затвердження Положення про відділ адміністрування митних платежів Дніпропетровської митниці».
4. Наказ Дніпропетровської митниці від 03.11.10 № 888 «Про затвердження Положення про відділ аналітично-організаційної роботи служби боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Дніпропетровської митниці».
5. Наказ Дніпропетровської митниці від 08.09.09 № 400 «Про затвердження Положення про відділ інформаційної роботи та митної статистики Дніпропетровської митниці»
6. Наказ Дніпропетровської митниці від 11.08.10 № 658 «Про затвердження Положення про відділ контролю митної вартості та класифікації товарів Дніпропетровської митниці».
7. Наказ Дніпропетровської митниці від 15.09.09 № 420 «Про затвердження Положення про відділ контрольно-перевірочної роботи Дніпропетровської митниці».
8. Наказ Дніпропетровської митниці від 22.06.11 № 453 «Про затвердження Положення про відділ кадрової роботи Дніпропетровської митниці».
9. Наказ Дніпропетровської митниці від 21.08.2008 № 458 «Про затвердження Положення про відділ митного оформлення № 1 Дніпропетровської митниці».
10. Наказ Дніпропетровської митниці від 18.08.2008 № 450 «Про затвердження Положення про відділ митного оформлення №2 Дніпропетровської митниці».
11. Наказ Дніпропетровської митниці від 08.08.2009 № 402 «Про затвердження Положення про відділ митного оформлення №3 Дніпропетровської митниці».
12. Наказ Дніпропетровської митниці від 06.02.2009 № 53 «Про затвердження Положення про відділ митного оформлення №4 Дніпропетровської митниці».
13. Наказ Дніпропетровської митниці від 21.08.09 № 370 «Про затвердження Положення про відділ організаційного та документального забезпечення Дніпропетровської митниці».
14. Наказ Дніпропетровської митниці від 13.08.09 № 355 «Про затвердження Положення про відділ організації митного контролю Дніпропетровської митниці».
15. Наказ Дніпропетровської митниці від 11.06.10 № 445 «Про затвердження Положення про відділ оформлення транспортних засобів Дніпропетровської митниці».
16. Наказ Дніпропетровської митниці від 30.06.10 № 505 «Про затвердження Положення про відділ правового забезпечення Дніпропетровської митниці».
17. Наказ Дніпропетровської митниці від 21.07.10 № 587 «Про затвердження Положення про оперативний відділ служби боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Дніпропетровської митниці».
18. Наказ Дніпропетровської митниці від 26.08.09 № 377 «Про затвердження Положення про службу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності Дніпропетровської митниці».
19. Наказ Дніпропетровської митниці від 26.08.2005 № 110 «Про затвердження Положення про митний пост “Дніпропетровськ - аеропорт” Дніпропетровської митниці».
20. Наказ Дніпропетровської митниці від 01. 02.2007 № 49 «Про затвердження Положення про відділ контролю за переміщенням товарів Дніпропетровської митниці»
21. Наказ ДМСУ від 14.07.2011 №625 «Про внесення змін до Положення про Дніпропетровську митницю».
22. Наказ Дніпропетровської митниці від 22.10.10 № 860 «Про затвердження Положення про постійну зону митного контролю в міжнародному пункті пропуску через державний кордон України в місці розташування митного поста “Дніпропетровськ-аеропорт” Дніпропетровської митниці на території ВАТ АК «Дніпроавіа».
23. Офіційний сайт Державної митної служби України http://www.customs.gov.ua/.

  

Повна інформація про роботу

звіт з практики "Звіт з ознайомчої (навчальної) практики курсантів ІІ курсу Академії митної служби України" з предмету "митна справа". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 11.12.2011 в 00:22. Автором даного матеріалу є Хорольський Сергій. З моменту опублікування роботи її переглянуто 4631 та скачано 130 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Хорольський Сергій...

звіт писав з урахуванням всіх деталей, індивідуальне завдання виконано чітко, захистив на 100 балів


Подібні матеріали