Головна » Статті [kosvo (14)]

Статті [kosvo]Новини освіти [4] Цікаве [128] Смішне [7]
Шокуюче [13] Інше [11] Для студентів [80]
Дійсно, що таке ГДЗ і для чого воно потрібно? Перш ніж відповісти на це запитання, я вам дещо розповім.

Кожен з нас знає, що таке школа. Кожен у житті проходить довгий, тернистий, іноді важкий, але завжди - такий цікавий шлях шкільного учня. І навряд чи хто не погодиться, що ці роки, проведені за шкільною партою, у дворі з рюкзаками, повними зошитів і підручників, у шкільній формі - були одним... Читати далі >>>
Електромобіль Model S компанії Tesla Motors показав абсолютний кращий результат за весь час проведення краш -тестів, за що отримав найвищий рейтинг 5 зірок від Національної адміністрації безпеки дорожнього руху США ( NHTSA).

Незважаючи на те, що Tesla Model S виходить в кузові седан, під час краш -тесту електромобіль переплюнув всі коли-небудь тестовані позашляховики і мікроавтобуси. Підсумковий результат, який отримав Model S - 5,4 бали.

Про значення рейтингів сказано багато. Як Ви вважаєте, чи повинна держава в особі Міносвіти звертати на них увагу?

Рейтинги вищих навчальних закладів тісно пов'язані з маркетинговим просуванням вузів. Вони вкрай важливі для подальшого розвитку ринку вищої освіти в Україні. Тому ті національні рейтинги, які складаються в Україні (рейтинг «Компас», рейтинг ЮНЕСКО) повинні отримати підтримку з боку держави. Міністерство освіти і науки має звертати увагу на їхні результ... Читати далі >>>
Тисячі студентів оголосили страйк. 2,5 тисячі студентів Національного університету ім.Шевченка попрямували від головного корпусу вузу на вул.Володимирській на Майдан Незалежності. Як передає "Інтерфакс- Україна" , біля головного корпусу вони влаштували мітинг , а потім вишикувалися в колону і пішли до що знаходиться неподалік Національному університету харчових технологій та Національному педагогічному університету ім.Драгоманова . Там до них приєдналися студенти цих вузів . Колона слід орган... Читати далі >>>
Приватне підприємство - таке ж юридична особа, як і товариство з обмеженою відповідальністю, однак з низкою особливостей.

Головною відмінною рисою ПП є відсутність чіткої вимоги до розміру статутного фонду. Тому сформувати його можна і однією гривнею. Зобов'язань за строками внесення статутного капіталу для приватного підприємства не існує. Власник приватного підприємства не відповідає за його зобов'язаннями і несе ризик збитків, пов'язаних з його діяльністю, в межа... Читати далі >>>
По инициативе Киевской городской и областной организации Молодежного крыла в Киеве состоялся «круглый стол» о преимуществах для молодежи Украины после подписания Соглашения об ассоциации с Евросоюзом и о требованиях после подписания (например, декларация соответствия)
К участию в работе круглого стола были приглашены представители общественных, молодежных организаций, а также политических партий. Как отметила народ... Читати далі >>>
Людям, часто пересекающим границу, гораздо дешевле пригнать авто из Польши не растамаживая его, чем покупать за полную стоимость в Украине.
Если вы побываете в селах, расположенных ближе к границе, то удивитесь, поскольку здесь множество авто с польскими номерами. И очевидно, что это не поляки, приехавшие в гости.
  Руководствуясь Стамбульской конвенции укра... Читати далі >>>
Особую актуальность в современных условиях ускоренной интеграции стран, формировании глобализирующегося информационного общества приобрела потребность усовершенствования существующей системы подготовки юристов, в том числе специалистов в области международного права, вооруженных знаниями, которые отвечают вызовам современности, а также высоким уровнем социальной и гражданской сознательности, общей культуры, что позволит поднять украинские юридически... Читати далі >>>
Тонкий і в теж час важливе питання : «Чи потрібно професійному фотографу освіта?». Відповісти на це питання і розширити уявлення про сучасний фото бізнесі допоможе стаття відомого українського фотомайстра Олега Косінюка .

Зазвичай уявлення про професійний фотографі асоціюється з:

- Наявністю якісної фототехніки

- Професійної ретушшю фотографій

- Умінням ловити момент, бачити кадр і ін... Читати далі >>>
1 . Багато хто думає, що такі вищі навчальні заклади як Кембридж чи Сорбонна найстаріші у світі, але це не так. Титул самого стародавнього несе Мусульманський університет Карауїн, заснований в 859 році н.е. в марокканському місті Фес .

2 . Як Ви думаєте, де і в якій школі можуть навчатися найбільша кількість учнів? Напевно, це логічно - Індія , в набір 2003 року в школу Монтессорі в Лукану були зараховані 27911 дітей.

3 . Почесне звання докт... Читати далі >>>