Головна » 2010 » Червень » 24 » У Росії студенти викидають холодильники з десятого поверху

У Росії студенти викидають холодильники з десятого поверху


Студенти Томського державного університету систем управління і радіоелектроніки (РФ) викинули стару техніку з десятого поверху.

До речі, якщо у Вас зламався холодильник, то РемСервіс зможе швидко його відремонтувати. Ремонт холодильників здійснюється за попередньою згодою, тому подзвоніть прямо зараз. Контакта інформація:
«Ремсервіс» - Ремонт побутової техніки
Тел. +380 (50) 201-55-58
Адреса: 03055, г. Київ, пр. Перемоги, 25
Сайт: http://remont-servis.kiev.ua/
E-mail: master@remont-servis.kiev.ua
Часи работы: с 8:30 до 19:00 Без вихідних.


За словами організаторів акції, позбавившись від старих приладів, радіоелектронщики "ознаменували перемогу технічного прогресу". Деякі зі студентів міста Томськ вважають, що сучасна техніка досить швидко морально застаріває, тому необхідно йти вперед, залишаючи у минулому те, що ще вчора вважалося новиною.

Традиція з'явилася в кінці 80-х років минулого століття під час святкування професійного свята - Дня радіо. З кожним разом акція ставала все більш і більш популярною не лише у студентів, але й у викладачів. З 2001 року свято отримало статус щорічного міського заходу, участь в якому беруть не лише студенти і випускники Томського державного університету систем управління і радіоелектроніки, але й студенти інших ВНЗ Томська і навіть гості з інших міст.