Головна » 2010 » Червень » 25 » У США учнів молодших класів будуть забезпечувати презервативами

У США учнів молодших класів будуть забезпечувати презервативами

Адміністрація одного зі шкільних округів американського штату Массачусетс прийняла рішення видавати презервативи всім учням, включаючи учнів молодших класів.

За словами голови Шкільної ради Провінстауна Пітер Гроссо (Peter Grosso), комітет прийняв рішення не обмежувати вік видачі презервативів, оскільки вік початку статевої активності не визначений також.
За новими правилами, кожен учень, що звернувся за презервативом до шкільної медсестри, зобов'язаний спочатку пройти консультування з питань статевого життя, яке включає інформацію про утримання від сексу до вступу до шлюбу (пропаганда стриманості офіційно підтримується і фінансується урядом США).

При цьому правила, прийняті 10 червня і вступаючі в силу восени 2010 року, не вимагають повідомляти батькам про звернення дитини за презервативом.

Ініціатива провістаунського шкільного округу вже зустріла бурхливу критику з боку консервативно налаштованих осіб і організацій. Так, президент Массачусетського родинного інституту Кріс Міно (Kris Mineau) назвав саму ідею видачі презервативів учням молодших класів абсурдною.