Головна » 2010 » Червень » 30 » Як зробити унікальну шпору. Різновиди шпоргалок.

Як зробити унікальну шпору. Різновиди шпоргалок.

Існують наступні різновиди шпаргалок.

01. «Звичайна»
Це лист паперу, на якому дрібним текстом і короткими тезами написана відповідь на один чи декілька питань. Списати з такої шпаргалки іноді дуже складно. Найзручніше списувати, якщо сісти посередині аудиторії, щоб у викладача не було прямої видимості шпаргалки, а у вас була пряма видимість викладача. Наприклад, можна покласти шпоргалку за спину того, хто сидить попереду. Вдається списати в 25-50% випадків, іноді - в 50-75% випадків. Найкраще місце для такої шпаргалки - внутрішня кишеня піджака.

02. «Заготовка»
Це листок, із заздалегідь написаними правильними відповідями. Вимагає багато часу для підготовки. Один з найкращих методів. Проте, щоб все вийшло, необхідно  отримати інформацію про те, на яких листах проводиться іспит і написати правильні відповіді точно на таких же листах. В процесі іспиту необхідно відразу ж знайти правильну відповідь і витягнути її із загальної пачки. Потім потрібно що-небудь писати на своєму бланку, щоб викладач бачив, що йде робота. Коли буде списаний один лист, необхідно підмінити листи. Це можна зробити, коли викладач відійде. Якщо не виходить, можна зробити вигляд, що лист впав, і під час підйому замінити листи. Вірогідність успіху - 80-90%.

03. «Невидима заготовка»

Відповіді на квитки пишуться кожен на новому листі, але заздалегідь підкладається під лист, на якому робиться запис, чистий лист паперу. На ручку треба натискати посильніше. Перший лист (списаний) можна викинути. На іспиті дістається з вигляду чистий лист, на якому вже є «невидима» відповідь. Досить зловити кращий кут огляду і обвести вже написане.

04. «Книжна»
Складається з листків, вирваних з книги. Списати з такої шпаргалки достатньо складно, але на її написання практично не витрачається часу. Проте якщо викладач зловить з такою шпорою, то доведеться пояснювати, чому вирвані листи з книги. Вірогідність списати 25-50%, частково списати - 50-75%. Краще місце для такої шпаргалки - внутрішня кишеня піджака.

05. «Рулонна»

Роздрук на туалетному папері. Для цього треба набрати дрібним шрифтом текст, потім роздрукувати його на щільному туалетному папері. Перевага способу в тому, що на маленькому шматочку можна розмістити всі питання. Якщо викладач відмітить списування, необхідно швидко змотати туалетний папір в рулон, показати її і проситися вийти. У туалеті хвилини за 5 можна вивчити або повторити питання. Вірогідність списати з такої шпаргалки - 50-70%, частково списати 70-90%. Краще місце для такої шпаргалки - внутрішня кишеня піджака або кишеня штанів.

06. «Плеєрна»
На плеєр записується потрібна інформація. На іспиті плеєр включається і за допомогою плей-листа знаходиться потрібна відповідь. Але будь-який плеєр і будь-які навушники на іспитах викликають підозру. Щоб списати з такої шпаргалки, потрібно вибрати позицію ближче до кінця аудиторії і поряд з вікном. На останню парту сідати не рекомендується. Можна спертися ліктем на вікно, затиснути навушники руками і вдавати, що думаєш. Проте писати при цьому дуже важко. Вірогідність списати з такої шпаргалки - 25-30%, частково списати - 40-50%.

07. Hands free

До мобільного телефону підключається система Hands free, дротяна або Bluetooth. На іспиті робиться дзвінок напарникові, який диктуватиме відповідь. Цей спосіб найзручніше використовувати дівчатам з довгим волоссям - волосся закриває навушник. Дуже дієвий спосіб, оскільки багато викладачів навіть не можуть подумати, що студентам диктують. Вірогідність успіху - 95%.

08. «Калькуляторна»
У електронну записну книгу, схожу на калькулятор, заноситься потрібна інформація. На предметах, де необхідний калькулятор, такий записник особливих підозр не викликає. Дієвість способу - до 95%.

09. «Серед сотень листків»

Зазвичай на контрольних в серйозних установах можна користуватися додатковою літературою - планами рахунків, договорами, кодексами, довідниками, словниками і іншим. На іспит береться якомога більше такої літератури і між книг і листів ховається шпаргалка. Ймовірність успіху до 80 %.


10. «Телефонна (смартфонная)»
Вдає із себе телефон або смартфон із заздалегідь скинутим на нього текстом. Інформації в них поміщається значно, але даний спосіб вже «засвітився», тому потрібно бути обережніше. Вірогідність списати з такої шпаргалки складає 15-20%, частково списати - 30-40%.

11. «На гумовій стрічці»
Відповідь пишеться на невеликому листі паперу, на зворотну сторону якого скотчем кріпиться кінець тонкої гумки, інший кінець прив'язується до руки. При небезпечному наближенні викладача папірець відпускається, на що гумка негайно реагує і ховає шпаргалку в рукав. Дієвість висока, але більшою мірою залежить від умілості списувальника.

12. «Журнальна»
Шпаргалки роздруковуються у вигляді вузької горизонтальної смужки з колонками, з лівого краю повинні бути надруковане назва теми або номер квитка. Шпаргалки вкладаються у великий глянсовий журнал, ежедневник або великий записник так, щоб видно були назви. На іспиті журнал кладеться на стіл, і коли необхідно виймається потрібний лист шпаргалки.

13. «Дискетна»

У дискети 1.44 необхідне відсунути металеву стулку і написати на внутрішньому диску потрібну інформацію (ручкою або фломастером). Зібрати дискету назад - шпаргалка готова. На іспиті дискета кладеться на стіл і, коли треба, відсовується металева стулка і знизу обертається диск. Додатково можна на дискету зверху що-небудь наклеїти, а збоку зробити розмітку, як на лінійці, щоб на питання: «Що це таке?», - можна було упевнено сказати: «Нова лінійка». Але дискети вже вийшли з обігу, тому спосіб, на мою думку, наведений лише для різноманіття.

14. «Комірна»
Якщо на вулиці холодно, одягається светр, у якого комір добре розтягується, і з внутрішньої сторони светра прикріпляється шпаргалка, а коли треба подивитися, вдає, що жарко і зволікається комір.

15. «Зламаний олівець»
Шпаргалки прозорим ськотчем приклеюються на білі ручки або олівці. На іспиті, щоб почати читати нову, потрібно зробити вигляд, що кінчилося чорнило або зламався олівець, і узяти новий.

16. «4 шрифт»
На товсту ручку прозорим скотчем приклеюється по колу шпаргалка, надрукована 4 шрифтом. Вірогідність списати - 99%

17. «Голкова»

Необхідно на товстій ручці надряпати голкою потрібну інформацію. Спосіб копіткий, але дієвий, особливо для дисциплін, де необхідно знати багато формул.

18. «Сигаретна»
Для тих, що палять: шпаргалка ховається в сигарети замість тютюну, а пачка на іспиті кладеться на стіл. Для зручності на сигаретах ставиться номер квитка. Найголовніше, якщо викладач палить, то сигарети потрібні дешевші.

19. «Чупа-чупс»
На великій чупа-чупс приклеюються листи з формулами. Зверху все заклеюється прозорим ськотчем. Таку шпаргалку легко заховати.

20. Тілесна.
Шпоргалка пишеться на колінах, ладонях і на інших частинах тіла. Дуже  зручна в користуванні, оскільки проблема швидкого ховання шпоргалки зводиться до накриття ураженого ручною пастою тіла.

Ось я навів основні двадцять способів констрування шпоргалок. Але не слід прив'язуватись до них. Створити унікальну шпору можете лише Ви. Для цього Вам необхідно мати інформацію про поводження викладача на іспиті, ступінь його суворості при виявленні ним шпоргалки і т.д. Скажу відверто можна складати іспити на 5, знаючи лише базові ключові слова з дисципліни. Про нові методи створення шпоргалок, а також ВСІ питання щодо даної теми можна дізнатися на нашому форумі.

Епоха шпоргалок тільки розпочинається...