Головна » 2010 » Липень » 2 » Класика шпоргального мистецтва

Класика шпоргального мистецтва

Класика шпоргального мистецтва включає наступні дієві методи використання додаткових матеріалів на іспиті, ЗНО і т.п.:

1) бобма - робиться вже готовий лист з відповіддю і під час іспиту підміняється.
    мінуси: на іспитах в університеті листочки дають з штампом... підмінити не вийде, але можна спробувати знайди знак штампу.

2) зробити маленькі шпори розміром шрифту 4-6. Вміщається дуже багато, головне підібрати розмір під свій зір.

3) по гарнітурі (блютус або дротяний), щоб вам хтось диктував відповіді.

4) на плеєр записати готові відповіді.

5) робиться довга стрічка з відповіддю і з двох сторін починає згортається.. виходять для валика підряд,.. потім обв'язуються з двох сторін нитками.. тобто можна буде крутити її.. і дивитися те, що потрібно.

Хороший варіант з відповідями, записаними на аудіоплеєр. Навушник протягнутий усередині рукава так, щоб його не було видно (тобто навушник в рукаві, дріт можна обмотати гругом гудзика). Гучність настроюється так, щоб в тихій аудиторії, при опущеній на парту руці звуку не було чути, а коли рука підпирає підборіддя в "задумливій" позі - чутно. Якщо врахувати, що це реалізовано зі звичайним волкменом, то із сучасним mp3 плєєром шанси ще більш зростають, оскільки плеєр був значно більшим і треки перемикати складно. Отже записуємо виразно відповіді, не забуваємо номер питання на початку говорити і вперед - "задумлива" поза, пишемо, що запам'ятали, потім знову і так далі...