Головна » 2010 » Липень » 2 » Топ 10 фактів про британських вчених

Топ 10 фактів про британських вчених

10 місце: Британські вчені з'ясували, що качки люблять дощ. На відкриття того що знає кожен сільський житель, вченим знадобилося три роки й 300 тисяч фунтів стерлінгів.

9 місце: Інша група вчених виявила, що собаки позіхають услід за своїми господарями. Дивовижна залежність обумовлена когнітивно-поведінковими інстинктами собаки.

8 місце: сумнівну користь ще одного дослідження, в процесі якого виявилося, що для виконання складних дій кішки вважають за краще використовувати праву передню лапу, а коти - ліву. Втім, в середньому всі кішки є амбідекстерамі, тобто однаково добре володіють як правою, так і лівої передньої лапою.

7 місце: Також британські вчені встановили, що серед мурашок теж є шахраї та корупціонери. Що, втім, логічно, оскільки мурахи є соціальними комахами з жорсткою ієрархічною системою організації життя.

6 місце: Майже зворушливо виглядає інше відкриття британських учених: вони з'ясували, що дев'ять з десяти лондонських божих корівок хворіють грибкових венеричним захворюванням. Втім, венеричні захворювання у комах носять легкий характер.

5 місце: Людина може померти від нудьги - це теж одне з недавніх заяв британських учених. До кінця досліджень приблизно 40% випробовуваних, що страждали від нудьги, померли.

4 місце: Бути круглим відмінником - небезпечно для психічного здоров'я. На думку британських вчених, школярі, які мають тільки відмінні оцінки, значно частіше страждають маніакально-депресивним психозом, ніж учні із середньою успішністю.

3 місце: Британські вчені з Університету Кіля (Keele University) провели експеримент, що доводить той факт, що лайка і лихослів'я може зменшувати фізичний біль. Про це повідомила газета The Telegraph.

2 місце: У ході іншого експерименту з'ясувалося, що від усмішки нікому не стає краще. Дивно при цьому те, що досліди проводилися на лабораторних равликах і зміях.

1 місце: Батьки сварять дітей за вигадки, а самі говорять неправду в середньому 100 разів на рік, підрахували британські учені. Втім, існує і інше дослідження, яке наочно демонструє, що, в середньому, сучасна людина говорить неправду 3,5 рази на добу.