Головна » 2010 » Липень » 2 » Найдивніші колекції

Найдивніші колекції


1. Дімітріс Пістіолас з Афін володіє найбільшою колекцією відеокамер - всього у нього 937 моделей старовинних і сучасних прожекторів. (Thanassis Stavrakis / AP)

2. З 2003 року китайський колекціонер Ванг Гуохуа збирав пачки від цигарок, деякі з яких він зберігає в своїй кімнаті в Ханчжоу, провінція Чжецзян. У колекції 30 000 сигаретний пачок більш ніж 100 компаній з 10 країн. (AP)

3. Колекція покемонів Лізи Кортні потрапила до книги рекордів Гіннеса. У колекції 12113 іграшок. (Paul Michael Hughes / Guinness World Records / PRNewsFoto)

4. Підвал Рона Худа, який живе в Левістоне, штат Мен, був перероблений під справжній музей цукерочок PEZ. Зараз у нього в колекції понад 3000 цукерок-іграшок PEZ, хоча він вважає її "маленькою». (Daryn Slover / Lewiston Sun Journal / AP)

5. Фермер Хайнріх Кат демонструє декілька з своїх 20 000 пивних кухлів у Куксхавене. Сам він не п'є пиво, але гуртки колекціонує з 1997 року. Брат Хайнріха збирає копії годин, але до колекції родича йому ще далеченько. (Joerg Sarbach / AP)

6. Колекція гумових качечок Валлі Хаммер - не була найбільшою у світі, хоч в колекції немає ні одного повторюється качечки. В її колекції розміром в 2469 качок не вистачило всього кілька сотень, щоб побити світовий рекорд, встановлений однією жінкою з Каліфорнії. (Bob Holiday / The Pantagraph / AP)

7. Книга рекордів Гіннеса визнала колекцію сов Пем Баркер з Лідса найбільшою в світі. В її колекції 18 000 рад. (Russ Dillingham / The Sun Journal / AP)

8. Мері Енн Селл з Цинциннаті володіє колекцією плівок View-Master з 40 000. (Mike Roemer / AP)

9. Брелок, куплений у В'єтнамі (де він служив повітряним стрільцем вертольота), став для 41-річного Рона Тайлера першим у його тепер вже величезної колекції. (Ann Williamson / Topeka Capital-Journal / AP)

10. Колекція Санта-Клаусів Шерон Баджлі настільки велика (6000), що їй знадобилося три тижні, щоб зібрати всіх разом. (Rick Gargiul / The Saratogian / AP)