Головна » 2010 » Липень » 5 » Як розвинути інтуїцію?

Як розвинути інтуїцію?

Ми приймаємо рішення, дотримуючись доводам логіки. Часом кольне щось під серцем: «Не то роблю», але ми тут же відмітаємо сумніви. А потім з жалем згадуємо: «Але ж щось же мені підказувало, що не варто так робити ...»

Занадто часто, надмірно покладаючись на логіку, ми відмовляємо своїй інтуїції в праві голосу й потім гірко шкодуємо про це. Але навіть коли часом ми хочемо прислухатися до цього голосу, він виявляється дуже слабкий, і практично неможливо розібрати цей шепіт ... Але не біда, інтуїцію, як і будь-яке інше людське почуття, можна розвинути!

1. А , вгадай!
Намагайтеся вгадувати прийдешні події. Розвивайте в собі цю здатність. Стоячи на зупинці, спробуйте визначити, який маршрут прийде першим. Вгадайте, яка буде завтра погода.
Задумайтесь про те, чим вас можуть на цьому тижні спантеличити на роботі. Перед тим, як глянути при виклику на екран стільникового, спробуйте здогадатися, хто вам телефонує. Або, дізнавшись, хто це, спробуйте відгадати причину його дзвінка, його настрій, то, як ваш співрозмовник відреагує на ваші слова. Запам'ятовуйте ваші передбачення і порівнюйте їх з тим, що відбулося в реальності. Якщо ваша відповідь був невірним, то пригадайте, не мелькала Чи є у вас правильна думка, яку ви, збиті з пантелику логікою, побоялися собі озвучити.

2. Прислухайтеся до себе
Наше тіло сприймає сотні факторів і подій, які оточують нас, але наш мозок так влаштований, що виводить «на табло» лише те, що з його точки зору є важливим, інакше ми б просто захлинулися в потоці інформації. Але, проте, все що відбувається навколо нас відкладається в нашій підсвідомості і часто впливає на наше тіло. Буває так, що ще нічого не сталося, а ви починаєте нервувати, у вас пітніють долоні, частішає серцебиття, крутить шлунок і т.д. Нічого дивного: те, що розум вважав неважливим, ваша підсвідомість визнало заслуговує на увагу і стало подавати сигнали. Вмійте слухати себе, вірте собі.

3. Вимкніть логіку
Ми вже сказали про те, що правильне рішення найчастіше нам заважає прийняти наша логіка, ті рамки, через які ми розглядаємо ситуацію. Ми заходимо в глухий кут лише тому, що не можемо поглянути на проблему під іншим кутом зору. А сон або медитація прибирає ці перешкоди, і рішення, здається, приходить само. Так що перед прийняттям важливого рішення слід гарненько виспатися, а якщо на це немає часу, то треба постаратися заспокоїтися і спробувати усунутися від проблеми, поглянути на неї з боку, чужими очима. У цьому вам може допомогти медитація. Закрийте на кілька миттєвостей очі і переніс туди, де вам абсолютно комфортно і спокійно. Постарайтеся відчути запахи, тепло сонця на шкірі, ясно уявити все, що вас оточує - траву, квіти, пісок, хвилі, форму хмар ... Забудьте на мить про проблему і подумайте про власний спокій, згадайте щось дуже гарне. А потім і зовсім постарайтеся ні про що не думати, влаштуйте своєму мозку хвилину тиші. І рішення прийде саме.

4. Подякуйте
Один із секретів правильного вибору - правильне ставлення до проблеми. Налаштуйте свій розум на ви будете розраховувати на самий кращий результат, тим частіше ви будете його добиватися. Хандра чи невіра в свої сили і в щедрість вищих сил заважають проявитися всім можливостям вашої інтуїції. Зробіть свій вибір: учіться у будь-яких обставин знаходити щось позитивне. Потрапили в стресову ситуацію? Одразу поставте собі три питання: що доброго можна відшукати в цій ситуації? Що треба зробити? Як можна отримати задоволення, виправляючи цю ситуацію? Знайдіть зерно того, за що ви можете бути вдячні всесвіту навіть у важкий момент життя. Повірте, слідом за щирою вдячністю до вас прийде і вірне рішення.

5. Послухайте свої предків
Наша психіка і нашу свідомість включають в себе не тільки наш життєвий досвід, але й досвід наших предків, досвід багатьох поколінь людей, які вже стикалися з подібними проблемами і приймали рішення, правильні і неправильні, прокладаючи своїми перемогами і своїми помилками дорогу вам, своєму нащадку . Вам залишається лише вислухати їх рада. Спробуйте, розлабившись, прислухатися до того, що ж відбувається в глибині вашої підсвідомості, які поради долинають звідти.
Сядьте по-турецьки, і покладіть на коліна розкриті догори долоні. Закрийте очі і повторіть 10 разів (за числом пальців на руках): «Мій розум відкритий для досвіду предків». Промовляючи заклинання, ворушити по черзі кінчиками пальців, відкриваючи канали тонкої енергії. Рішення може прийти відразу, а може - в кінці дня або навіть в сновидінні.

6. Вчіться думати не думаючи
Згадайте, як ви вирішували свою останню проблему. Ви, можливо, намагалися логічно обдумати шляхи виходу з життєвого кризи, але все-таки основними питаннями, які пульсували у вашій свідомості, були дві: «За що мені це?!» І «Хіба я зможу з цим впоратися?!» Як говориться у відомому анекдоті, «з таким настроєм слона не продаси». Заспокойтеся, розділіть питання на складові його окремі завдання, чітко сформулюйте їх, починаючи зі слів «як», «коли», «де» і ... забудьте. Конкретні питання перед вашою підсвідомістю поставлено, і воно поволі, але вірно буде підшукувати правильну відповідь. Тільки не заважайте йому своєю панікою. Сходіть в кафе, посидіть в теплій запашної ванні, подивіться мелодраму і забудьте на кілька годин про вашу проблему. І відповідь прийде до вас сам.