Головна » 2010 » Липень » 5 » Яка температура в пеклі?

Яка температура в пеклі?

От реальне питання на тесті по хімії в Національному Університеті Ірландії (Кілдеер, Ірландія). Відповідь одного студента була на стільки "глибоким", що професор вирішив поділитися їм в мережі

Питання: Як би Ви описали Пекло? Як екзотермічні (віддає тепло) або як ендотермічною (абсорбує тепло) систему?

Знаете ли Вы, зачем может пригодиться преобразователь частоты? Преобразователи частоты дают возможность строить сложные алгоритмы управления, в зависимости от нагрузки на электродвигатель позволяют оптимизировать режим его работы. Преобразователи частоты от компании «ЛБЮ-Тех» идут вместе с фирменной гарантией, а также возможностью постгарантийного обслуживания.

Більшість студентів намагалися описати Пекло за допомогою закону Бойля, відповідно до якого газ при розширенні охолоджується і температура при тиску падає і так далі ....
Але відповідь одного студента була разючий:

Спочатку ми повинні з'ясувати, як міняється маса Пекла з часом. Для цього потрібно знати, скільки Душ прибуває в Пекло і скільки Душ його залишає. Я вважаю, що якщо Душа потрапила в Пекло, то покинути його вона вже не може. На запитання, скільки Душ прибуває в Пекло, нам допоможуть відповісти різні релігії, що існують сьогодні в світі.

Більшість цих релігій стверджує, що душі людей, які не належать їхньої церкви, однозначно потрапляє в Пекло. Оскільки людина не може належати більш ніж до однієї релігії, можна однозначно стверджувати, що ВСІ душі потрапляють в Пекло.

Взявши до уваги індекси народжуваності і смертності, можна припустити, що число душ в Пеклі зростає експоненціально.

Розглянемо тепер питання зміни об'єму Пекла. Щоб у Пеклі підтримувати однакову температуру і тиск, об'єм його повинен збільшуватися пропорційно збільшенню обсягу Душ - згідно Закону Бойля. Інакше кажучи ми маємо два варіанти:

Перший: Якщо Пекло розширюється повільніше, ніж росте число прибувають Душ, то температура і тиск там будуть рости до тих пір, поки Пекло просто не розвалитися.

Другий: Якщо пекло розширюється швидше то температура і тиск падають - Пекло замерзне.

Який варіант правильний?

Взявши за основу пророкування дівчини Сандри висловлене на першому курсі, що "в Пеклі настане зима, перш ніж я ляжу з тобою в ліжко", а так само той факт, що вона зі мною вчора спала - ми прийдемо до однозначного висновку, що Пекло замерз . З цього виходить, що Пекло не в змозі більше приймати душі. Залишається тільки Рай - що і підтверджує наявність Бога. Цим, мабуть, і пояснює той факт, що Сандра всю минулу ніч кричала "О, Боже!".